App Store Google Play

Блок Порошенка визначився з мажоритарниками по Дніпропетровщині

15.09.2014 14:14
Блок Порошенка визначився з мажоритарниками по Дніпропетровщині
Список кандидатів, які боротимуться за депутатські крісла в одномандатних округах від Блоку Порошенка, визначили на з'їзді, який відбувся днями.

До Верховної ради минулого скликання, нагадаємо, від Дніпропетровщини увійшли одіозні регіонали-мажоритарники.

Президентський блок наразі пропонує замінити їх на нові обличчя. Так, у 24 окрузі замість Якова Безбаха дніпрянам пропонують проголосувати за Вадима Гетьмана, який вже пробував свої сили у перегонах до ВР.

Замість Ігоря Циркіна у 25 виборчому окрузі Блок Порошенка подав кандидатуру Максима Курячого, депутата міської ради, який був довіреною особою Порошенка на президентських виборах.

На 26 округ, в якому у 2012 було обрано Івана Ступака, запропоновано кандидатуру громадського діяча, голову організації "ГРАД" Андрія Денисенка.

За мандат у 27 окрузі побореться журналіст ТРК "Регіон" Анастася Староскольцева. В Блоці Порошенка мають надію, що саме вона замінить регіонала Момота.

З Євгеном Морозенком на 28 окрузі позмагається діючий міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. Подейкують, що протистоятиме впливовим політикам також Загід Краснов, який віддавна має чималі політичні амбіції.

У 29 окрузі президентський блок висунув громадського діяча, правника Віталя Купрія. Наразі, нагадаємо, цей округ представляє колишній очільник МНС Віктор Бутківський.

З регіоналом Костянтином Губенко на 30 окрузі позмагається виконавчий директор ТОВ "Дніпроазот" Олександр Дубінін.

31 округ у Порошенка довірили депутату міськради Кривого Рогу Віталію Олійнику. Передбачається, що він замінить у ВР VIII скликання Костянтина Павлова.

У 32 окрузі з колишнім головою Кривого Рогу Любоненком, а нині нардепом змагатиметься депутат обласної ради Інна Рубан.

33 та 34 округи  представлятимуть відповідно журналіст TVI Костянтин Усов та директор Верхньодніпровського крохмалопаточного комбінату Олександр Майстренко.

Представник УДАРу Сергій Пасхалов висунутий по округу діючого регіонала Андрія Шипка -  №35. В окрузі №37 Порошенка представить директор ТРК "Атлант" Олексій Мудрий, а у 38 проти діючого регіонала Солошенка блок виставив УДАРівця Ігоря Гуртового.

Депутат Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу Дмитро Плеханов висунутий в окрузі №39.

Останній округ Дніпропетровщини, в якому у 2012 році обрався розшукуваний зараз правоохоронними органами Олег Царьов, на з'їзді вирішили довірити місцевому голові РДА Валентину Дідичу.

Найближчим часом Дніпроград обіцяє надати більш детальну інформаці по кожному з кандидатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...