App Store Google Play

Громадські організації і волонтери створили Центр допомоги учасникам АТО

13.09.2014 08:59
Громадські організації і волонтери створили Центр допомоги учасникам АТО
Громадські та волонтерські організації створили Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

Про це голова Ради громадської організації «Правозахисна група «Січ», адвокат, партнер адвокатського об’єднання «Погосян, Томчук і партнери» Оксана Томчук повідомила на прес-конференції в УНІАН.

Вона зазначила, що центр ставить за мету формування в Україні ефективної системи взаємодії громадських, волонтерських, правозахисних організацій для забезпечення виконання соціальної, гуманітарної та правової місії допомоги учасникам АТО.

«Виникло питання об’єднання зусиль низки громадських волонтерських середовищ, діяльність яких спрямована на захист учасників АТО», - сказала Томчук.

За її словами, зараз дуже багато надходить звернень щодо розшуку зниклих безвісти людей, звертаються батьки, які не можуть добитися ідентифікації тіл загиблих.

«Мусимо констатувати, що існує дуже великий опір з боку провладної машини, з боку офіційних органів, які не хочуть приймати заяви про зниклих людей», - наголосила Томчук.

Голова громадської організації «Трибунал», адвокат, керівник юридичної компанії «Дешарт партнерз» Андрій Смирнов наголосив, що центр займатиметься «створенням компактного інформаційного середовища, де б ми могли отримувати всю інформацію, яка стосується допомоги військовослужбовцям та іншим особам із зони проведення АТО».

За його словами, надаватиметься правова допомога учасникам АТО, мешканцям, які проживають в зоні проведення операції.

Смирнов також повідомив, що планується створення кол-центру для обробки інформації, аби будь-який бажаючий зміг звернутися сюди оперативно зі своїми проблемами.

Томчук повідомила, що 18 вересня планується провести зустріч представників всіх громадських організацій, які ініціювали створення даного центру.

Координатор ГО “Коло народної довіри” Наталі Дідик закликала матерів учасників АТО прийти на цю зустріч, щоб обговорити питання, які їх хвилюють.

“Є багато проблем, багато питань, які ними замовчуються через страх, через нерозуміння куди звернутися”, - додала Дідик.

Учасники прес-конференції наголосили, що всім матеріям буде надана юридична допомога у вирішенні проблем.

Дідик також повідомила, що зустріч відбудеться о 15.00 у Києві в Будинку офіцерів.

Також на прес-конференції було оголошено номер телефону — 066-294-73-01 для з'ясування всіх питань, які стосуються, зокрема, зустрічі 18 вересня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...