App Store Google Play

Міліція просить дніпрян не святкувати гучно і вже штрафує за феєрверки

11.09.2014 13:48
Міліція просить дніпрян не святкувати гучно і вже штрафує за феєрверки

Міліція просить утриматися городян від надмірного святкування Дня міста. Із таким проханням до дніпропетровців звернулись правоохоронці міста на прес-конференції в медіа-центрі "ДНЕПР-ПОСТ". 

У прес-конференції взяв участь начальник дозвільної системи Дніпропетровського міського управління міліції Олександр Мартиненко.

Він нагадав, що з 1 вересня у зв'язку з ситуацією в країні діє заборона Дніпропетровської міської ради на проведення салютів і феєрверків. За таку розвагу штраф становить від 595 до 1020 грн. За повторне порушення сума штрафу зростає - від 1020 до 1,7 тис. грн.

В якості прикладу, Олександр Мартиненко розповів, що в суботу, 6 вересня, за порушення заборони гривнею поплатилися городяни, як відзначали весілля. Як пояснили порушники, вони не знали про існування такої заборони, однак штраф сплатити довеолся. Втім, їх порушення полягало не лише в цьому. За словами правоохорнця, організатори они не дотримувалися основних правил, зокрема такого, що салют і феєрверк можна запускати на відстані не менше 100 метрів від будівель.

Якщо городяни бачать, як хтось запускає салют або феєрверк, міліція просить повідомити про це за номером «102». Також порушників виявляють наряди правоохоронців, які несуть чергування по місту.

В День міста у Дніпропетровську будуть нести службу 1,5 тис. правоохоронців. До чергування залучать наряди з інших населених пунктів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...