App Store Google Play

Дніпропетровськ попрощався із невідомими загиблими героями

11.09.2014 17:08
Дніпропетровськ попрощався із невідомими загиблими героями
На Краснопільському цвинтарі у Дніпропетровську 11 вересня поховали 11 тіл загиблих в зоні антитерористичної операції бійців, імена яких поки не встановлені. Похорон бійців відбувається за рахунок міського бюджету, загалом на "Алеї героїв АТО" на цвинтарі вирили 300 могил.

Загиблі  були вивезені із зони бойових дій силами різних організацій - волонтерами, товариством Червоного Хреста, військової прокуратури та іншими, говорять Штабі Нацзахисту.

За словами заступника міського голови Дніпропетровська Вадима Шебанова, 11 бійців загинули в боях під Іловайськом і Старобешевим. Їх обгорілі тіла не піддаються упізнанню, а отже, за законом, упродовж 10 днів вони мають бути поховані.

На церемонію прощання прийшли городяни, журналісти, представники влади. В останню путь загиблих провели з усіма військовими почестями.

Можливим родичам загиблих радять звернутися в обласний військкомат для початку проходження процедури ідентифікації тіл за ДНК.

У разі якщо загиблі будуть впізнані, родичам буде запропоновано або поставити пам'ятник над могилою на Краснопільському кладовищі, або забрати рештки для перепоховання.

ФОТО: Інна Лисак 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...