App Store Google Play

У Дніпропетровську допитують генералів щодо Іловайського котла

10.09.2014 16:42
У Дніпропетровську допитують генералів щодо Іловайського котла
Військові прокурори в Дніпропетровську допитують вище керівництво Збройних сил України в ході розслідування подій під Іловайськом Донецької області.

Про це повідомив генеральний прокурор Віталій Ярема журналістам у Києві в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Зараз у Дніпропетровську працюють військові прокурори, допитують, зокрема, Муженка (Віктор Муженко - начальник Генерального штабу), Литвина (Петро Литвин - командувач військами Південного оперативного командування) і керівництво Збройних сил найвищого ешелону", - сказав він.

Генпрокурор нагадав, що військові прокурори ведуть розслідування обставин загибелі великої кількості військових у "казані" під Іловайськом.

"Чи це були об'єктивні обставини в результаті російської агресії, чи це були прорахунки керівництва військових підрозділів", - наголосив Ярема.

За його словами, у бою під Іловайськом загинули не менше 200 українських бійців.

"Не менше 200 людей загинули під Іловайськом", - сказав Ярема, відповідаючи на уточнююче запитання журналістів.

Як відомо, наприкінці серпня в Іловайську кілька сотень бійців сил АТО потрапили в оточення бойовиків і російських військовослужбовців.

Обстріл і взяття в полон українських військовослужбовців і бійців добровольчих батальйонів тривали більше тижня.
Керівництво Міноборони України заявило про навмисне засекречування всієї інформації щодо ситуації в Іловайську, пообіцявши оприлюднити її пізніше.

У Верховній Раді на закритому засіданні 4 вересня була створена тимчасова слідча комісія з розслідування обставин загибелі й захоплення в полон бійців сил АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...