App Store Google Play

На Дніпропетровщині працюють 65 співробітників ПриватБанку-переселенців

10.09.2014 14:01
На Дніпропетровщині працюють 65 співробітників ПриватБанку-переселенців

В Україні триває антитерористична операція. На території, захопленій сепаратистами, робота ПриватБанку стала неможливою. Більш того, в деяких населених пунктах навіть життя і здоров'я співробітників банку опинилися під загрозою. ПриватБанк не залишив своїх співробітників без допомоги. Завдяки системі ротації людей переводять з гарячих районів на території, де панує мир.

З 7 липня 639 співробітників ПриватБанку з Донецької та Луганської областей звернулися з проханням перевести їх на роботу в мирний регіон, - говорить фахівець з рекрутингу ПриватБанку Катерина Гаража. - З них 450 осіб переїхали працювати в інший регіон, інші або не змогли виїхати, або повернулися на звільнені території. 34 співробітника з Донбасу вирішили покинути регіон не тимчасово, а на постійній основі, їм знайшли інше місце роботи.

Дніпропетровська область - одна з найпопулярніших у вимушених переселенців. Тут на ротації в Дніпропетровській області зараз перебувають 65 осіб. Один з них - Анатолій Рева, який приїхав по ротації з Луганська до Дніпропетровська, де займається пошуком житла для переселенців по всій Україні.

«Чесно кажучи я, маючи великий життєвий досвід, не знаю іншої корпорації в Україні, яка б так ставилася до своїх співробітників. Коли в Луганську почалися заворушення, нам сказали: потрібно зробити все, щоб не наражати людей на небезпеку. Якщо стоїть вибір між збереженням майна і безпекою людей, то люди повинні бути в пріоритеті. Ця позиція керівництва, настільки дбайливе ставлення до людей згуртовує всіх співробітників банку», - говорить Анатолій Рева.

Співробітниця ПриватБанку Вікторія Шутвіна приїхала до Дніпропетровська з донькою і мамою. "Я тут з 22 липня. Прийняли нас дуже добре, колектив тут доброзичливий. Але все одно дуже хочеться додому, скучаю за чоловіком, що залишився в Луганську. Сподіваюся, війна скоро закінчиться і я зможу повернутися в рідне місто", - сказала вона.

На сторінці vostok.pb.ua розміщена найповніша інформація про роботу відділень ПриватБанку в Луганській та Донецькій областях, новини про відновлення інфраструктури регіонів, відповіді на питання, що виникають у жителів цих областей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...