App Store Google Play

Армія пенсіонерок допоможе українській армії

10.09.2014 15:45
Армія пенсіонерок допоможе українській армії

Дніпропетровські пенсіонерки вирішили зробити свій внесок у допомогу українській армії. Жінки вирішили плести солдатам теплі речі, які зігріватимуть їх взимку.

Про це розповіли волонтери Лера Мальченко та Людмила Пурик на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ».

"Ми подумали: скільки можна плакати сидячи перед екранами телевізорів, якщо можна допомогти? Можна в'язати шапки, шарфи, шапочки, рукавиці, шкарпетки. Адже попереду зима", - розповідає пані Людмила.

До жовтня пенсіонерки-активістки обіцяють закінчити свою роботу, аби вчасно передати на фронт творіння своїх рук. Деякі хочуть покласти в шкарпетки записочки або шоколадки, щоб зробити солдатам приємно.

"Це потрібна справа. Особливо для тих, хто сидить на лавочках і не знає, чим себе зайняти. Потрібно дбати про наших хлопцях", - говорить пенсіонерка Людмила Пурик.

Допомогти солдатам таким чином можуть усі бажаючі. Однак, потрібно поквапитися і закінчити роботу до 4 жовтня, оскільки волонтери планують відвезти речі на фронт до 15 жовтня, щоб зробити солдатам подарунок до Дня Покрови Пресвятої Богородиці.

"Найбільше солдати просять привезти жилетки, які вони змогли б надягати під бронежилети. Шапочки, шкарпетки, шарфи теж потрібні. Ми приїдемо додому до кожного, зберемо всі і передамо волонтерам", - підкреслила Лера Мальченко.

Всі, хто бажає сплести щось для солдат, можуть дзвонити по телефону 067-547-74-72 - Лера.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...