App Store Google Play

Студенти - чиновникам: «Поверніть майстра на курс!»

08.09.2014 16:27
Студенти - чиновникам: «Поверніть майстра на курс!»

Днями студенти дніпропетровського театрального коледжу пікетували ОДА з вимогою повернути на курс їх майстра, режисера-педагога Володимира Петренка.

«Ми прийшли першого вересня навчатись на другий курс, а нам повідомили, що нашого художнього курівника, улюбленого майстра, справжнього професіонала та педагога від Бога звільнено. Тишком-нишком, за спинами, нічого не кажучи. Нам погрожують відрахуванням та руйнуванням нашої майбутньої кар’єри, якщо ми вийдемо з плакатами куди-небудь. Проте ми не боїмось і висловлюємо думку всього курсу: ми хочемо повернути нашого викладача!», - тремтливо розповідає студентка Тетяна, тримаючи в руках плакат з надписом «Захистимо своїх викладачів».

Студенти кажуть, що звільнення через особисту неприязнь практикують в коледжі не вперше з того часу, як директором коледжу стала Вікторія Євгенівна Іванова-Биканова.

Про звільнення Володимиру Петренку ранком 30 серпня на педраді ще нічого не сказали, а вже по обіді про небажання поновлювати контракт сповістили з відділу кадрів. Юридичних нарікань до адміністрації майстер не має, адже щороку першого вересня має заключати контракт, так як працює за сумісництвом (Володимир Петренко також є художнім керівником театру «Вєрім»).

Палке бажання керівництва коледжу боротися з «сумісниками» зовсім не виправдане з точки зору навчального процесу, так як керівник курсу визначає повністю навчальний та творчий процес,  та кадрової політики,  адже разом з майстром звільнили команду професійних педагогів, що працювали на цьому курсі (зі сценічної мови, пластики, тощо), при цьому прийняли на роботу людей, котрі не мають профільної  освіти. До відома, з 24 студентів, котрих Володимир Петренко випустив минулого навчального року, 22 працюють в театрах України.

Справжню причину звільнення митець вважає особисту образу директорки, адже півроку тому він висвітлив неправомірні звільнення декількох викладачів.

«Я написав листа до обласної ради, та чекати протягом місяця на відповідь не можу, тому що зривається навчальний процес,  я не маю права зупинятись і прошу владу якнайшвидше відреагувати та навести лад в нашому коледжі. Вдячний своїм сміливим студентам за підтримку, я також захищаю і їх, адже такі різкі зміни педагогів неодмінно мають відображення на їх психіці, моральному стані. Ми в коледжі навчаємо дуже тонкій справі,  кожен майстер бачить навчальний процес по-різному і починає спочатку, тим самим може ламати тендітні душі майбутніх акторів», - резюмує майстер другого курсу дніпропетровського театрального коледжу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...