App Store Google Play

Ще 15 полонених українців повернулися додому

08.09.2014 09:25
Ще 15 полонених українців повернулися додому

 

 

 

У перемовинах щодо звільнення заручників цього разу брав не тільки переговорник Володимир Рубан, а і співачка Руслана Лижичко, яка ініцювала рух «Стоп Вогонь», повідомляє 9 канал.

Руслана розповіла: шлях до місця, де тримали полонених, проходив під постійним обстрілом. Іншими словами, нікого перемир`я переговорники фактично не відчули і не побачили. Разом з Русланою у Донецьк приїхав журналіст Мустафа Найєм. За його словами, щоб особисто побачити, як нині живе Донецьк, в якому стані місто, як почуваються його жителі, та почути, що вони думають стосовно ситуації в Україні.

Цього разу звільнити вдалося бійців 40 територіального батальйону, 51 і 93 бригад, а також Михайла Маляревського зі спецпідрозділу «Світязь». Це підрозділ міліції громадської безпеки особливого призначення, створений на Волині.

Михайло Маляревський - уродженець Луька. Чоловік розповідає, що в полоні до заручників ставилися гуманно, агресію проявляли тільки ті представники ДНР, які вже втратили під час бойових дій рідних або друзів. Полонені працювали на ремонті старої школи.

Михайла Шматченка під будівлею ОДА чекали дружина, старший син Олексій та куми. Звісток від 44-річного чоловіка не мали декліька днів. Відчайдушно вірили, що він живий. Повідомлення, що Михайло був у полоні та їде до Дніпропетровська, отримали ввечері у неділю. Оразу зібралися та поїхали до обласного центру. Дружина Тетяна не одразу впізнала чоловіка - засмаглого, запиленого та ще й з перев`язаною головою. Та головне, кажуть, що він живий. Про поранення Михайло Шматченко каже: «То все дрібниці!» та незважаючи ні на що вірить у перемогу.

Усі військові, що мають родичів на Дніпропетровщині, зажадали їхати додому. Після медичного огляду їх відправили до рідних. Решту звільнених взяли під опіку волонтери зі Штабу ОДА. За словами Бориса Філатова, заступник голови облдержадміністріції, їм нададуть нове обмундирування, екіпіровку та все необхідне для відовлення сил. Двох поранених, в тому числі і Михайла Шматченка, одразу забрали лікарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...