App Store Google Play

Патріотична квіткова композиція дніпрян – краща в Україні

08.09.2014 17:19
Патріотична квіткова композиція дніпрян – краща в Україні

На Всеукраїнському конкурсі з флористики патріотичну композицію від школярів Дніпропетровщини визнали кращою

 

Юні митці вибороли І місце у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Казкова країна» у номінації «Квіткові килими: Україна — єдина країна». Своє уявлення про єдність діти втілили у композиції «Україна – це я, Україна – це ми». Фінал першості тривав з 20 по 22 серпня у Києві. За звання кращого змагалися квіткарі з дванадцяти областей України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

 

До складу збірної Дніпропетровщини увійшли учні дев’ятих та одинадцятих класів Жданівської середньої школи Солонянського району. Це Анастасія Бесараб, Анна Третяк, Вікторія Шайда та одинадцятикласник Дмитро Шайда.

 

Фіналісти Всеукраїнської першості з квітникарства змагалися у трьох номінаціях. Зокрема, це «Флористична скульптура», «Квіткові килими: Україна — єдина країна» та «Квіткові килими: казкова Україна».

 

Учасники демонстрували свої навички конкурсі на виготовлення квіткових килимів та флористичних скульптур. Обов’язковим етапом для юних флористів став також творчий захист представлених робіт.

 

За підсумками двох турів змагання команда Дніпропетровщини виборола І місце у номінації «Квіткові килими: Україна — єдина країна». Діти представили на розгляд журі композицію «Україна – це я,Україна – це ми».

 

Розмір квіткового килима сягнув 1,2х1,2 м. Усі квіти, використані у оздобленні композиції, учні виростили самі на подвір’ї власної школи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...