App Store Google Play

Як навести порядок в землевідводах

07.09.2014 11:30
Як навести порядок в землевідводах

Революція гідності зробила фактично неможливе – встряхнула непохитні мури чиновничої бюрократії. Непробивна стіна бюрократичного свавілля дала тріщину. Виникла можливість зміни усталених підходів до здійснення управління містом.

Громадскість отримала доступ до святая святих бюрократії – внутрішньої кухні прийняття рішень.

Гадаю, не треба казати, що все побудовано таким чином, щоб була можливість вимагання хабаря чи безпідставної відмови в наданні прав на земельну ділянку на користь «смотрящих» від влади.

Така система безпідставно затягувала строки розгляду Заяв, працювала не на інтереси міста, а обслуговувала впливових осіб влади.

Достатньо прийти в приймальний день по земельним питанням до виконкому. Черги на отримання талончику люди займають з шостої години ранку, а то й це раніше. Чекають десятої години, щоб ще чекати одну чи дві години, поки чиновники почнуть прийматти громадян. І більшість отримують дуже схожу відповідь «ваші документи ще не роглянуті», чи будь-які інші дуже розпливчаті формуліровки. І неяких письмових відповідей. А як каже прокурор слова до діла не підшиєшь. Це означає, що в суд з позовом ідти ні з чим. Формально Вам не відмовили в розгляді питання. І ходять люди роками.

Аналізуючи розпорядчі документи міської ради та виконкому громадськість прийшла до висновку, що щось змінювати, поліршуючи іх якість – неможливо. Необхідно змінювати підходи до розгляду документів.

В результаті цього ми розробили НОВІ Правила (а не Порядок) землевідводу в м. Дніпроптеровську. ознайомитись (відкривається у новому вікні)

В чому ж переваги Правил ?

1. Запропоновані Правила устанавлюють чіткий, зрозумілий механізм відведення земельних дільниць.

2. Всі пункти Правил цілком і повністю відповідають вимогам законодавства України.

3. Практично всі послуги надаються на безоплатній основі. Людина чи бізнес (згідно законодавста) самостійно визначається з виконавцем робіт по розробці технічної документації та сплачує реєстраційні та нотаріальні послуги.

4. Встановлюються чіткі строки виконання кожної послуги, відповідальність службовця за їх порушення та унеможливлюється безпідставна відмова.

5. Спрощується механізм погодження документації за рахунок оповіщення зразу всіх відповідальних осіб, а не погодження у кожного окремо.

6. Вводиться відповідальність депутатів (згідно з законодавством) за невчасний розгляд чи нерозгляд документації з надання дозволу чи затвердження землевпорядної документації. Бездіяльність депутатів чи зловмисні дії не є підставою затягування строків.

7. Чітко фіксуються бюрократичні механізми розгляду Заяв зацікавлених осіб.

8. Вводиться обовязковість інформування Заявника як через особисте повідомлення так і елктронні засоби інформації про хід розгляду Заяви.

9. Фіксується обовязковість визначення конкретних виконавців та їх особиста відповідальність за невиконання обовязків. Стає неможливим розмити відповідальність посиланнями типу : винна в затягуванні розгляду інша структура, депутати чи інше.

10. Фактично знімається можливість будь-кого впливати на розгляд Заяви з метою вимагання хабаря чи урізання прав на земельну ділянку.

11. Повна відсутність будь-яких монопольних прав «своїх» фірм, комунальних, приватних чи різних прокладок, в наданні послуг.

12. Закладення основи системи регулювання взаємовідносин між субєктами надання послуг з питань землевідведення, міською радою та громадянами на основі рівних прав та можливостей. Заявник сам вибирає з ким йому працювати та має можливості вибору виконавця робіт. Фактично закладається конкурентне (ринкове) підгунтя для створення ринку (в прямому сензі цього слова) надання послуг в цій сфері.

І це далеко не всі іх плюси.

Ми надали наші пропозиції Голові нашої депутатської комісії і деяким депутатам, які переймаються цим питанням.

Ми розраховували на конструктивний підхід до нашої пропозиції, а отримали поки що лише слова.

Що ж зробили депутати?

Вони ще раз показали свою неспроможність вирішувати болічі питання в місті. Простіше кажучи – повну безпорадність та неготовність виконувати ті повновадення, які на них покладені довірою громадян.

Усвідомлюючи свою безпорадність, депутати вирішили прийняти найпростіше рішення в їх розумінні. Якщо неможливо поліпшити діючий Порядок оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки в м. Дніпропетровську вони його просто відмінили.

Погоджуюсь, його обовязково треба було відміняти. Але не запропонувавши нічого взамін депутати фактично сприяють подальшому затягуванню розгляду цих питань в місті. В наступний вівторок чиновники будуть з радістю казати, що вони не можуть нічого зробити, тому що анулювали механізм оформлення документів. Куди, кому здавати, хто відповаідальний, що він повинен зробити і таке інше.

Да, депутати видали сакраментальне – дивись Закони. Але законодавство ЛИШЕ визначає загальни вимоги до оформдення цих документів. Без нормативних документів, що формують механізм реалізації законодавства – це лише папірці. Для розуміння – як хворому припарка.

Мер пообіцяв, що він дасть команду розробити документи для надання цих послуг в адміністративній формі.

Це лише частково вирішить питання, а враховуючи, як мер вирішив питання по ліквідації комунального підприємства ЦМАЗК, що раніше монопольно виконувало роботи по надання цих послуг, можна очікувати появу таких механізмів, що зовні буде виглядати добре, а по суті буде видозміненим механізмом примусу до отримання хабарів.

Пять місяців ми вивчали, аналізували всі надані нам документи та прийшли до висновку, що саме в місті Дніпропетровську найбільш розвинена система законодавчого забезпечення коріпційної діяльності в питаннях землевідведення. І ці Правила лише перший, але дуже важливий крок до зміни всієї скрупульозно вистроєної системи хабарництва.

Ми усвідомлюємо, що текст Правил може бути не ідеальним, тому вирішили опублікувати їх для широкого громадського обговорення з правом відстоювання закладених в цих Правилах підходів та принципів.

 

*Володимир Пономаренко - голова сектору архітектури, містобудування та земельних відносин тимчасової депутатської комісії по вивченню діяльності міської ради VI скликання, її виконкому та комунальних підприємств міської ради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...