App Store Google Play

Студентам пропонують удосконалити Закон про вищу освіту

05.09.2014 16:47
Студентам пропонують удосконалити Закон про вищу освіту
Студенти Дніпропетровщини вдосконалюватимуть новий закон «Про вищу освіту», обіцяють в ОДА.

Вносити свої пропозиції до нового Закону закликають також представників рад гуртожитків і молодих вчених області. Обговорення пройшло в Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті. У найближчі два тижні пройде ще низка презентацій в різних вишах області.

Обговорити новий закон «Про вищу освіту» зібрались викладачі, студентський актив і молоді вчені області. Поки закон лише тільки вступає в силу, а тому його нормативна база ще на стадії формування. Безперечно, нові стандарти вищої освіти торкнуться в першу чергу студентства. Тож вносити свої пропозиції щодо вдосконалення Закону - це право кожного, переконані в адміністрації.

Уже відомо, що завдяки новому Закону в Україні з'явиться Національне агентство з оцінювання якості освіти. Це означає, що функціонування системи вищої школи країни проходитиме відповідно до загальноєвропейських норм.

Також дія Закону суттєво підвищить антиплагіатні норми. Відтепер незаконне використання чужих напрацювань у власних роботах загрожуватиме студентам відрахуванням. Суворі правила пояснюють тим, що молоді фахівці мають навчитися мислити і оформлювати свої думки самостійно.

Разом з тим, у оновленій системі виші матимуть більшу фінансову самостійність. Замість казначейських рахунків вони отримають право користуватися державними банками.

Цикл лекцій запланований ще у восьми вишах Дніпропетровщини. Найближчим часом публічні презентації пройдуть також в Українському державному хіміко-технологічному університеті, Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, Національному гнірничому університеті та інших вишах області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...