App Store Google Play

Московський банк не збирається виселяти дніпропетровський госпіталь

05.09.2014 18:17
Московський банк не збирається виселяти дніпропетровський госпіталь
"У деяких засобах масової інформації України була розповсюджена інформація про те, що ПАТ «ВТБ Банк» є власником будівлі, в якій раніше розміщувався госпіталь Міністерства оборони України у м. Дніпропетровськ за адресою: вул. Комсомольська, 63, і перешкоджає використанню цієї будівлі для лікування та реабілітації пацієнтів.

У зв’язку з цим повідомляємо наступне. До 2007 року ця будівля дійсно перебувала в державній власності, після чого була відчужена у приватну власність для реконструкції".

Таку заяву оприлюднила 5 вересня прес-служба бізнес-установи. 

В Заяві йдеться про те, що у 2008 році новий власник будівлі звернувся в ПАТ «ВТБ Банк» для отримання кредитних коштів на реконструкцію даної будівлі. В якості забезпечення виконання зобов’язань перед ПАТ «ВТБ Банк» в заставу була передана запланована до реконструкції будівля.

Проект з реконструкції будівлі не був реалізований, кредитні кошти ПАТ «ВТБ Банк» повернуті не були, у зв’язку з чим у 2010 році ПАТ «ВТБ Банк» змушений був ініціювати передбачені чинним законодавством процедури щодо звернення стягнення на заставлене майно.

ПАТ «ВТБ Банк» заявляє, що незважаючи на наявність судового рішення, яке повністю підтверджує право ПАТ «ВТБ Банк» стягнути з позичальника кредитні кошти, у зв’язку з наявністю форс-мажорних обставин у вигляді бойових дій на сході України, з ініціативи ПАТ «ВТБ Банк» державна виконавча служба не проводить жодних дій з примусової реалізації заставного майна, до закінчення дії зазначених обставин.

Таким чином, ПАТ «ВТБ Банк» ніколи не був і не є власником будівлі в м. Дніпропетровську за адресою вул. Комсомольська, 63.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...