App Store Google Play

Голова податкової написав приємного листа дніпропетровським підприємцям

05.09.2014 17:13
Голова податкової написав приємного листа дніпропетровським підприємцям

Дніпропетровські податківці звернулися до підприємців з листом, у якому привітали їх з професійним святом - Днем підприємця. Це свято відзначається щорічно у першу неділю вересня.

"Віддаю шану таким енергійним та ініціативним, впевненим у собі і своїх можливостях, талановитим та творчим, адже вільне підприємництво та розвиток приватної ініціативи потребують особливого чуття, свіжих ідей, а головне - відданості та праці", - звернувся до підприємців регіону виконуючий обов'язки начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Василь Андріхув.

Завдяки енергії підприємців, переконаний він, розвивається економіка України та Дніпропетровської області, завдяки їх зусиллям всі ми маємо змогу отримувати різноманітні товари і послуги.

"Ваша діяльність в регіоні сприяє подальшому процвітанню різних сфер - виробництва, торгівлі, транспорту, будівництва, наданню послуг.
Ви здійснюєте вагомий внесок у вирішення багатьох соціальних проблем, надаючи землякам можливість належного працевлаштування і отримання гідного заробітку, займаєтесь благодійністю.

Тож, дозвольте від щирого серця подякувати вам за працю, наполегливість, витримку та ентузіазм, з якими ви провадите свою діяльність та проявляєте себе у різних сферах нашого життя.

Щиро бажаю всім, хто веде свій бізнес відкрито і чесно, стійкого розвитку і стабільності, здійснення найсміливіших ідей та задумів, фінансового благополуччя.

Щастя, здоров'я, миру і злагоди вам і вашим родинам!", - побажав винуватцям свята Андрухів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...