App Store Google Play

Національна спілка письменників оголошує конкурс

04.09.2014 15:38
Національна спілка письменників оголошує конкурс

Дніпропетровська обласна організація Національної Спілки письменників України оголошує прийом заявок від кандидатів на отримання Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль).

Премія ім. Олександри Кравченко (Девіль) - відомої української письменниці присуджується щорічно за кращі твори в номінації «Роман».

Це - роботи, що відзначаються високим художнім рівнем на історичну, психологічно-пригодницьку тематику, які сприяють духовному та культурному розвою, утвердженню істинних гуманістичних цінностей.

Твори подаються як українською, так і російською мовами.
Встановлюються 3 премії (І, ІІ, ІІІ) за книги з позначкою ІSBN, які не брали участі в інших конкурсах.

Матеріали надсилаються з 1 вересня до 1 грудня 2014 року, необхідні також паспортні дані та ідентифікаційний код автора. Все це пересилається поштою або надається безпосередньо до обласної організації НСПУ за адресою: пр. Карла Маркса, 18, м. Дніпропетровськ, 49027.

Розгляд, обговорення та оцінка творів провадиться Організаційним комітетом). Склад Оргкомітету формується із засновника Премії, представників НСПУ, місцевих видавництв раз на три роки.

Рішення Оргкомітету про присудження Премій приймається більшістю голосів. Якщо при голосуванні голоси розділяються порівну, то голос головуючого на засіданні є ухвальним.

Умови преміювання обговорюються окремим протоколом. Щорічно до 17 грудня - день народження письменниці - визначаються переможці. Їм присвоюються звання «Лауреат премії ім. Олександри Кравченко», вручається Диплом та грошова частина премії. Премія вручається її засновником та головою Оргкомітету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...