App Store Google Play

Будівельники, яких пов'язують з "Приватом", втратили спортивну базу

04.09.2014 17:38
Будівельники, яких пов'язують з "Приватом", втратили спортивну базу

Суд відмовив СП ТОВ «Океанмаш-Будматеріали» у продовженні терміну завершення будівництва «Водно-спортивної бази «Локомотив», що розташована у Дніпропетровську на вул. Набережна Перемоги, 1-К. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 21 серпня.

У березні 2001 року фірма «Океанмаш-Будматеріали» за 659 тис грн. купила на аукціоні у Фонду держмайна недобудовану «Водно-спортивну базу «Локомотив». Фірма мала завершити будівництво бази до 31 січня 2013 року. Проте роботи досі не розпочато, «Океанмаш-Будматеріали» звернувся до суду з проханням продовжити термін завершення будівництва до 31 січня 2020 року.

Суд цей позов не задовольнив. Суд вважає, що «Океанмаш-Будматеріали» з власної вини не приступив до виконання умов договору щодо закінчення будівництва. Будівельна готовність об’єкта як була, так і залишається 10,2%.

Суд не взяв до уваги посилання фірми на фінансову кризу 2008 року, оскільки до цієї кризи «на території України здійснювалась стабільна економічна політика», і «Океанмаш-Будматеріали» мав сім років, щоб завершити будівництво.

Також фірма посилалася на те, що Дніпропетровськ не увійшов до об’єктів Євро-2012 і йому не перепало грошей від інвесторів. Щодо цього суд зазначив, що добудова «Водно-спортивної бази «Локомотив» ніяким чином не відноситься до змагань з футболу Євро-2012 і перерозподіл коштів не пов’язаний з її будівництвом.

Станом на 2001 рік засновниками ТОВ «Океанмаш-Будматеріали» були Євгенія Обухова, Тамара Бордій, Олена Шуховцева, Дмитро Абрамов і Микола Манько.

Протягом 2003-2010 років у складі засновників їх замінили компанії «Ravenscroft Holdings Limited», «Transeurope Trade & Inv. Corp. Ltd», «Leonora Enterprises Ltd» (Тортола), а також «Мортондейл Ессетс Лімітед» і «Kreontas Commercial Ltd» (Багамські острови). Ці компанії пов’язують з групою «Приват».

З 2010 року засновникми фірми є компанії «Едгар Олсторм Холдінгз С.А.» і «Фенвік Коммершіал Лтд» (Вірґінські острови), які теж пов’язують з «Приватом».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...