App Store Google Play

Борги дніпрян водоканалу – близько 150 мільйонів

04.09.2014 11:32
Борги дніпрян водоканалу – близько 150 мільйонів

На сьогодні мешканці міста заборгували за водопостачання та водовідведення близько 150 мільйонів гривень. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила начальник управління водозбуту комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.

 

За її словами, лише за серпень дніпропетровці недоплатили за воду 7,8 мільйонів гривень, а це близько 30 % із загальної суми нарахування.

 

«Закликаю містян вчасно розраховуватися за спожиті послуги та не накопичувати боргів. Нагадую, що наше підприємство через несвоєчасні розрахунки споживачів не може в повному об'ємі оплачувати покупну воду «Аульському водоводу» та  електроенергію  «Дніпропрообленерго», а від цього напряму залежить забезпечення міста питною водою», - сказала Людмила Тонкопій.

 

У той же час вона подякувала сумлінним платникам, завдяки яким підприємство може підтримувати об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства у працездатному стані та забезпечувати місто питною водою. 

 

Людмила Тонкопій звернула увагу дніпропетровців на те, що до переліку комунальних послуг, витрати на які компенсує держава, водопостачання та водовідведення не входять. З липня цього року, у зв'язку з підвищенням тарифів, держава компенсує лише витрати на  газопостачання, централізоване опалення та гарячу воду.

 

Начальник управління водозбуту комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій з метою економії коштів закликала мешканців міста встановлювати прилади обліку, оскільки це дає можливість сплачувати за фактично спожиті послуги. На сьогодні лічильники мають  вже близько 70% абонентів «Дніпроводоканалу». Малозабезпеченим верстам населення та категорії споживачів, які накопичили значну суму заборгованості підприємство пропонує укладати  договори на реструктуризацію боргів. Для  цього необхідно звернутись до Дніпроводоканалу» (вул. Червона, 21 А, 101 кабінет) та написати письмову заяву.

 

За словами Людмили Тонкопій, за останні кілька місяців підписано близько 250 договорів на реструктуризацію боргів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...