App Store Google Play

Близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку»

04.09.2014 12:48
Близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку»

Перенесення навчальних годин на суботи відбудеться у сімнадцяти районах Дніпропетровщини. Нагадаємо, що рекомендація переходу на так звану шестиденку з’явилася у серпні 2014 року. Через скорочення ліміту газу на 24% школам запропонували протягом першого семестру перенести робочі дні на суботи, а осінні та весняні канікули збільшити. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

 

Як повідомлялось раніше, нововведення стосуватиметься школярів 5-11 класів. Учні молодшої навчатимуться за звичним п’ятиденним графіком.

 

Виконати навчальний план без додаткових навантажень зможуть, зокрема,  учні Нікополя, Новомосковська, Орджонікідзе, Павлограду, Синельниково та Тернівки. До тимчасової зміни графіку готові також Апостолівський, Васильківський, Верхньодніпровський, Криворізький, Криничанський, Магдалинівський, Межівський, Покровський, П’ятихатський,  Солонянський та Широківський райони.

 

Варіант ущільнення графіку, інтенсифікації навчального процесу та методику дистанційного навчання обрали для себе школи  Дніпропетровська, Жовтих Вод, Кривого Рогу та Марганця. Така сама система навчання протягом першого семестру чекає також і навчальні заклади Дніпропетровського району. У Нікопольському, Павлоградському, Петриківському, Петропавлівському, Царичанському та Юріївському районах перейдуть лише на ущільнення та інтенсифікацію навчання.  

 

Також у більшості шкіл області осінні канікули збільшать на 5 днів. Вони триватимуть з 27 жовтня по 9 листопада 2014 року. Весняні канікули подовжать на 10 днів – з 9 по 29 березня 2015 року. Період зимових канікул залишать без змін.

 

Зазначимо, що на думку психолога, зміни у навчальному графіку не стануть фатальними і до проблем зі здоров’ям не призведуть.

 

У 2014-2015 навчальному році на Дніпропетровщині працюватимуть 1009 шкіл. З них 956 з денним навчанням. Загалом у школах області навчається близько 300 тис дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...