App Store Google Play

У Дніпропетровську розсекретять реєстр комунальної власності

03.09.2014 16:20
У Дніпропетровську розсекретять реєстр комунальної власності

Протягом 20 днів на офіційному сайті Дніпропетровської міської ради має з'явитися Реєстр об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська.

 

Відповідне рішення було прийнято 3 вересня на 55 черговій сесії Дніпропетровської міськради шостого скликання.

 

«Розмістити на офіційному сайті Дніпропетровської міської ради у відкритому доступі в 20-денний термін Реєстр об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська згідно з Положенням про порядок ведення Реєстру об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська, затвердженого рішенням Дніпропетровської міської ради від 29.02. 2012 № 49/21 », - йдеться в рішенні.

 

Також у рішенні зазначено, що надання інформаційних довідок та виписок з Реєстру об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська здійснюється безкоштовно.

 

Ініціатор проекту даного рішення, депутат Сергій Жуков каже, що такі Реєстри є в усіх великих містах України, але Дніпропетровськ може стати першим в країні містом, де він перебуватиме у відкритому доступі.

 

«Подібні Реєстри комунальної власності є в кожному великому місті. Наскільки я знаю, публікації даної інформації немає ні на одному офіційному сайті великих міст, обласних центрів України. Місто Дніпропетровськ, по суті, у нас перше місто, де прийняли таке рішення», - Говорить Жуков.

 

За його словами, Реєстр об'єктів права комунальної власності Дніпропетровська буде містити інформацію не лише про те, яке майно знаходиться у власності територіальної громади, а й про те, кому це майно було передане, і хто є балансоутримувачем.

 

Жуков запевняє, посилаючись на значимість відкриття для громадськості даного Реєстру, що будуть з'являтися перешкоди для того, щоб Реєстру не був розміщений в Інтернеті.

 

«Враховуючи, що цю програму потрібно адаптувати на сайті, я впевнений, що будуть всі перешкоди для того, аби Реєстр не був розміщений. Єдина комісія, яка не підписала цей проект рішення - це була профільна комісія з комунальної власності», - додає Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...