App Store Google Play

Дніпропетровців відзначать День міста здачею крові для бійців АТО

03.09.2014 18:39
Дніпропетровців відзначать День міста здачею крові для бійців АТО

В суботу, 13 вересня, жителів Дніпропетровська запрошують взяти участь в акції зі здачі крові для поранених бійців АТО. Здача крові буде проводитися на базі обласної станції переливання крові («Банк крові», вул. Героїв Сталінграда, 17).

 

Про це на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомила представник Асоціації молодих донорів України в Дніпропетровську Вікторія Іванова.

 

За її словами суботній день обраний для зручності громадян, які масово висловлюють бажання допомогти захисникам Батьківщини, але не завжди мають таку можливість в будній день. Акція по здачі крові проходитиме з 8:00 до 13:00.

 

«За останній час потік поранених значно збільшився, відповідно і виросло споживання крові. Запит великий на всі групи крові обох резусів. Ми дуже сподіваємося на відгук людей та їх високу активність, разом з тим ніхто не відміняв здачу крові в будній день», - зазначила Вікторія Іванова.

 

Для того, аби стати донором і здати кров, з собою необхідно мати паспорт (обов'язково з пропискою), та ІПН. Не можуть стати донорами особи, які мають протипоказання за станом здоров'я або знаходяться в стадії певних фізіологічних процесів.

 

«Донором може стати будь-який громадянин у віці від 18 до 60 років. За 72 години людина, що бажає здати кров повинна відмовитися від прийому алкоголю. В момент здачі крові у неї не повинно бути якихось запальних процесів, ГРВІ, нежитю, герпесу, алергічних реакцій. Забороняється приймати будь-які гормональні препарати, оральні контрацептиви і т.д. Напередодні здачі крові слід вживати більше рідини, а також відмовитися від жирної їжі, смаженого, молочного та яєць. Вранці перед здачею крові необхідно обов'язково поснідати.

 

Не повинно бути абсолютних протипоказань, таких як гепатити, сифіліс, ВІЛ, захворювання серця, хронічні захворювання внутрішніх органів. До тимчасових обмежень відносяться пірсінг, татуювання, аборти та інші. Для жінок існують обмеження у вигляді періоду менструацій, а також плюс-мінус 5 днів з моменту їх закінчення», - розповіла Вікторія Іванова.

 

Всіх бажаючих ініціатори акції просять реєструватися за телефоном: 050-851-69-25 або в соціальних мережах (групи «Донорська субота для бійців АТО»).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...