App Store Google Play

Дніпропетровськ має шанс отримати виконком із представників громади

03.09.2014 17:15
Дніпропетровськ має шанс отримати виконком із представників громади

Виконком міської ради Дніпропетровська складатиметься з представників громадськості. З такою пропозицією виступив представник Штабу Національного захисту Дніпропетровська Андрій Денисенко час виступу перед депутатами на черговій сесії міської ради.

Такі зміни передбачалося впровадити вже на цій сесії, однак через трагічні події у Іловайську приділити увагу підготовці рішення не було можливості, відтак проект рішення буде винесено вже на наступну сесію.

Запропонована активістами ідея є простою і водночас революційною: 13 з 15 членів виконкому мають бути представниками громадськості. Адже єдиний орган, який може забезпечити дієвий контроль представників територіальної громади за діяльністю є саме виконком. Ще двоє членів виконавчого комітету – голова та секретар міської ради – входять до його складу автоматично.

Денисенко переконаний, що в реалізації цієї ідеї активісти Штабу знайдуть підтримку та розуміння у депутатського корпусу та  міського голови. Схвально до запропонованої ініціативи поставились і представники ОДА, з якими вже проведено консультації.

"Дніпропетровськ має стати флагманом і задавати моду на новації, на нові технології управління та контролю”, - переконаний Андрій Денисенко.

Він закликав всі громадські організації міста долучитись до зміни якості влади і напрацювати перелік кандидатур для включення до складу виконкому.

"Це мають бути люди авторитетні, публічні, відомі, з хорошою громадською репутацією, компетентні для прийняття відповідальних рішень”, - підкреслив політик.

Відповідаючи на питання щодо персонального складу виконкому, Денисенко запевнив, що формування списку буде максимально прозорим і відкритим, а кандидати пройдуть не одне коло обговорення перед винесенням на розгляд сесії.

"Я можу сказати: прізвище Денисенка в цьому списку ви не побачите, але я зроблю все для того, аби цей список був прийнятним для громади, сприйнятий і прийнятий шляхом чесного та публічного голосування в цій сесійній залі”, - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...