App Store Google Play

Дніпро відправляє 20 тонн «гуманітарки» полоненим українським військовим

03.09.2014 10:26
Дніпро відправляє 20 тонн «гуманітарки» полоненим українським військовим

Волонтери Дніпропетровська зібрали й відправили сьогодні 20 тон гуманітарної допомоги українським військовим, які перебувають в полоні озброєних сепаратистів у Донецьку.

За словами волонтерів, люди, які утримують українських бранців, погодились пропустити вантажівку з харчами та питною водою, адже самі вони не мають чим годувати полонених: українські військові вже три дні без їжі.

Щоб зібрати і спакувати гуманітарну допомогу, дніпропетровські волонтери працювали всю ніч і півдня. Хліб, сир, печиво, воду, цукерки, сухофрукти тощо звозили як звичайні жителі міста, так і хлібозаводи, ковбасні фабрики, мережі супермаркетів. Селяни Дніпропетровщини додали кілька мішків картоплі, олію та мед.

На одному з ящиків жертводавці написали «Повертайтесь додому живими».

За інформацією волонтерів, наразі в полоні сепаратистів у Донецьку перебуває близько 680 осіб.

Як зазначила керівник центру допомоги військовим та пораненим Одарка Біла, провізії, яку передали з Дніпропетровська, має вистачити на два дні.

«Там – та їжа, яку хлопцям можуть роздати, їжа, готова до споживання. Ми просили приносити кефір у великій кількості, адже люди три доби не їли, набити шлунки їм пряниками, то не варіант. Отже, ми передаємо достатньо дієтичні продукти. Але знову ж таки – прекрасно розуміючи, що не все дістанеться хлопцям, для російських окупантів ми кладемо тушонку. Щоб собі позабирали, а нашим хлопцям віддали хоч щось. Очікуємо, що перемови про їхнє звільнення триватимуть ще два дні. А далі ми сподіваємось їх забрати», – сказала Одарка Біла.

За її даними, переважна більшість українських полонених, яких наразі утримують в Донецьку, – це військові з «Іловайського котла».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...