App Store Google Play

У Москві заарештували майно Коломойського

02.09.2014 12:23
У Москві заарештували майно Коломойського
Суд за клопотанням слідства заарештував майно українського підприємця, голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського, обвинуваченого в РФ у справі про застосування заборонених засобів і методів ведення війни.

Як повідомив у вівторок офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, зокрема, заарештована офісна будівля, розташована в Москві.

Даний об'єкт належить ЗАТ "Еліт-холдинг", співзасновником якого є Коломойський.

"На підставі отриманих рішень суду в зазначеній вище будівлі проведено обшук, в ході якого виявлено та вилучено документи, що мають значення для кримінальної справи.

Крім того, на підставі постанови суду за клопотанням слідства на даний об'єкт нерухомості накладено арешт з встановленням заборон ЗАТ "Еліт-Холдинг" на здійснення щодо нього розпорядчих повноважень", - сказав Маркін.

Він зазначив, що арешт накладався "в цілях припинення фінансування терористичної діяльності та інших злочинних дій щодо мирного населення південного сходу України".

"Слідчий комітет продовжує роботу по встановленню інших активів Коломойського, в тому числі в Республіці Крим", - зазначив Маркін.

Інтерфакс-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...