App Store Google Play

ПриватБанк допоможе волонтерам скоординувати їх дії

02.09.2014 16:46
ПриватБанк допоможе волонтерам скоординувати їх дії

ПриватБанк виступив з ініціативою координації роботи численних волонтерських груп і незалежних волонтерів, які закупають військове спорядження, медичні препарати, предмети особистої гігієни, їжу та багато іншого для військових у зоні АТО та поранених. Як повідомив Заступник Голови Правління ПриватБанку Дмитро Дубілет, для цього створено спеціальну інтернет-сторінку, де волонтери та постачальники продукції можуть залишити інформацію про необхідні товари та умови їх поставки.

Також ПриватБанк разом з Обласним логістичним волонтерським центром Дніпропетровська працює над створенням централізованого відділу забезпечення армії, поранених і біженців, який буде працювати з усіма волонтерськими організаціями та незалежними волонтерами України.

 

«Щодня тисячі волонтерів України закупають засоби захисту, медичні препарати - усе необхідне для військових у зоні АТО, поранених, біженців, - зазначив Дмитро Дубілет. - Мета створення волонтерського відділу забезпечення - збирати інформацію про всіх виробників і постачальників України та світу, які можуть дати вигідні умови для української армії, поранених і біженців (або взагалі надавати товари/послуги безкоштовно)».

Волонтерський відділ забезпечення буде координувати заявки від волонтерів, перевіряти якість продукції, що поставляється, щоб купувати продукцію на більш вигідних умовах і в прийнятні строки, а також допомагати в логістиці доставки товарів. Як зазначають у банку, це допоможе доставляти все необхідне безпосередньо в зону АТО та розподіляти поставки по всіх задіяних в АТО підрозділів силовиків.

 

Виробники, постачальники або просто люди, які володіють потрібною інформацією, можуть заповнити анкету на сторінці та описати, яку продукцію, за якими цінами та в які строки вони можуть поставляти.

Також потрібні добровольці, які можуть допомогти, працюючи вдома по декілька годин на день через Інтернет і в телефонному режимі (зв'язок оплачується). Бажане знання англійської. Залишити заявку можна на спеціальній інтернет-сторінці.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...