App Store Google Play

Обленерго попереджає про відключення електроенергії в пікові години

02.09.2014 09:21
Обленерго попереджає про відключення електроенергії в пікові години

На 1 вересня 2014 ДП Національна енергетична компанія «Укренерго» встановила ДТЕК Дніпрообленерго на поточний місяць ліміт по потужності і електроспоживанню, достатній для споживання електроенергії всіма категоріями клієнтів у звичайному режимі. Однак при виникненні дефіциту потужностей в об'єднаній енергетичній системі України і відповідного обмеження лімітів для ДТЕК Дніпрообленерго, компанія буде змушена по команді «Укренерго» впроваджувати графіки аварійних відключень. Вони торкнуться населення і низки юридичних осіб.

Таке рішення, повідомили у перс-службі Дніпрообленерго, було прийнято ДП «НЕК« Укренерго »та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України з метою економії палива. У його рамках енергопостачальні компанії будуть тимчасово призупиняти подачу електроенергії своїм клієнтам за вказівкою «Укренерго». Обмеження будуть стосуватися населення і юридичних осіб, однак не торкнуться промислових споживачів.

Графіки аварійних відключень будуть узгоджені з Дніпропетровською облдержадміністрацією. Вони будуть вводитися в дію після розпорядження «Укренерго», головного диспетчера електроенергетичної системи України, якщо регіон буде перевищувати доведені ліміти споживання електроенергії або якщо вже існуючі ліміти для регіону будуть зменшені для економії палива в країні.

За даними графіками попередньо передбачається відключення під час ранкових і вечірніх пікових навантажень, тобто з 9 до 11 години ранку і з 20 до 22 години вечора.

Слід зазначити, що станом на 1 вересня ДТЕК Дніпрообленерго припинив обмеження в потужності і споживання електроенергії великих промислових підприємств регіону. Даний режим був введений ДП Національна енергетична компанія «Укренерго» в зв'язку з дефіцитом палива і води в період з 11 по 31 серпня 2014 року по всій країні.

«На даний момент компанія працює в затвердженому ліміті, достатньому для забезпечення області електроенергією в повному обсязі. Однак ми чітко усвідомлюємо, що в нинішній ситуації - ресурси не безмежні. Ми звертаємося до всіх наших клієнтів з проханням розумно споживати енергоресурси. Просимо, по можливості, максимально обмежити споживання електроенергії в години пікових навантажень. Це дасть можливість упередити аварійні відключення в регіоні, забезпечить жителям безперебійну поставку електроенергії, а всієї енергосистеми країни надійну роботу », - підкреслив директор по продажах ДТЕК Дніпрообленерго Юрій Федько.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...