App Store Google Play

На вокзалі знайшли підозрілий пакет - вибухівки в ньому не виявилось

02.09.2014 16:03
На вокзалі знайшли підозрілий пакет - вибухівки в ньому не виявилось

Підозрілий поліетиленовий пакет знайшли у приміщенні універмагу "Експрес", що розташований на площі быля залізничного вокзалу. Прибиральниця знайшла його в одній із урн магазину.

Правоохоронці, яких негайно викликали на місце події, оточили терторію і евакуювали відвідувачів та персонал ТЦ. Після перевірки виявилось, що знахідка не є вибухонебезпечною та загрози не несе. Тож роботу магазину було відновлено вже за півгодини.

А обалсне управління міліції дякує громадянам за небайдужість і заликає у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні і надалі бути пильними та обережними.

"Звертайте увагу на підозрілих осіб, перш за все чоловічої статі, які мають при собі зброю, нещодавно винайняли або збираються орендувати житло, в якому планують мешкати без сім'ї.

Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), які залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета.

Також повинні викликати підозру автомобілі, залишені без нагляду на тривалий час в громадських місцях: вокзалах, зупинках громадського транспорту, поблизу ринків, торговельних центрів, популярних розважальних закладів.

Про все підозріле просимо Вас відразу повідомляти працівникам правоохоронних органів за телефоном «102» або будь-яким зручним для Вас способом.

Ваші пильні та грамотні дії здатні врятувати життя та здоров'я як Вам, так і іншим людям", - йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...