App Store Google Play

Дніпряни підтримують Порошенка, Коломойського і переговори

02.09.2014 15:38
Дніпряни підтримують Порошенка, Коломойського і переговори
Явка на парламентські вибори серед дніпропетровців має стати надзвичайно дуже високою. За даними центру політичних досліджень «Твій Вибір», 26 жовтня на виборчі дільниці прийдуть 67% опитаних мешканців міста. Про це на прес-конференції в медіа центрі «ДНЄПР ПОСТ» розповів керівник Центру політичних досліджень Олексій Цаценко.

Ще 10% респондентів зазначили, що «скоріш за все» візьмуть бюлетень і поставлять там галочку.

«Таким чином, на вибори прийдуть 77% потенційних виборців. Це дуже висока явка. Зазвичай у Дніпропетровську на вибори ходять 40-50% городян. І це вважається дуже хорошим показником. 19% відповіли, що точно не підуть на вибори, а 4% - не визначилися», - розповів Олексій Цаценко.

Серед політичних партій-фаворитів - «Блок Петра Порошенка». За партію чинного Президента готові проголосувати 24,9% респондентів. Нагадаємо, що донедавна ця партія називалась «Солідарність». Політологи не виключають, що зі старою назвою ця політична сила могла набрати значно менше голосів.

«Люди довіряють Президенту. Вони за нього голосували. І коли бачать в списках блок Порошенко, розуміють, що це - партія Президента», - пояснює політолог Костянтин Татаркін.

Серед регіональних лідерів «пальму першості» отримав губернатор Ігор Коломойський - 24%. Слідом йде «регіонал» Олександр Вілкул з 15,4%. Заступник Коломойського Борис Філатов замикає трійку лідерів - 6,9% голосів.

Вірять дніпропетровці і в люстрацію влади. 33% опитаних впевнені, що вибори дадуть старт переформатуванню системи управління.

Вондочас, дещо менш однозначна ситуація щодо ставлення дніпрян до конфлікту  на Сході. 20% респондентів готові підтримувати збройні сили матеріально, 15,6% не проти вступити в ряди добровольчих батальйонів.  Однак за дипломатичні переговори свої голоси віддали 58% опитаних. І лише 3,7% городян налаштовані радикально: оголосити Росії війну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...