App Store Google Play

Родичі Тимошенко повертають відібрану у них за часів Януковича вареничну

01.09.2014 13:06
Родичі Тимошенко повертають відібрану у них за часів Януковича вареничну

ТОВ компанія «Міжнародні ділові проекти» сім'ї Юлії Тимошенко почала процес повернення у свою власність будівлі на проспекті Карла Маркса, 65 у Дніпропетровську. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26 серпня.

У серпні 2000 року, коли Тимошенко була віце-премєром, фірма за 1,15 млн грн. придбала у власність цю будівлю загальною площею 6547,9 квм у ВАТ «Науково-дослідний проектно-конструкторський та технологічний інститут механізації праці в чорній металургії».

Без погодженого Головним архітектурно-планувальним управлінням міської ради проекту фірма провела переобладнання та реконструкцію приміщень. Після чого звернулася до суду з вимогою визнати за нею право власності на самовільно реконструйовану нерухомість. Що суд і зробив у листопаді 2006 року, посилаючись на те, що фірма перебудувала власні приміщення, при цьому права інших осіб не порушено, а земельна ділянка площею 0,24 га, на якій розташована будівля, з 2001 року і до 2016 року перебуває в оренді компанії «Міжнародні ділові проекти».

Після приходу до влади Віктора Януковича заступник прокурора Дніпропетровської області у 2011 році домігся перегляду справи за нововиявленими обставинами, а саме: у квітні 2011-го Вищий госпсуд визнав недійсним продаж будівлі (зокрема, через непогодження продажу з ФДМУ) і повернув її державі. На підставі цього було скасоване судове рішення 2006 року про визнання права власності компанії «Міжнародні ділові проекти» на будівлю.

Після втечі Януковича, у червні цього року компанія «Міжнародні ділові проекти» домоглася скасування постанови суду 2011 року про визнання недійсним продажу будівлі фірмі і повернення її державі. А у серпні фірма домоглася прийняття до розгляду її заяви про перегляд справи щодо права власності на цю нерухомість.

Засновниками ТОВ компанія «Міжнародні ділові проекти» є дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко, мати екс-прем'єра Людмила Телегіна і ТОВ «Сервіс А». Засновниками останнього є Євгенія Тимошенко, Людмила Телегіна і Кристина Шарапова, внучка тітки екс-прем'єра Антоніни Ульяхіної. Кристина Шарапова була депутатом Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради від «Батьківщини».

У вказаній будівлі на проспекті Карла Маркса, 65 у Дніпропетровську знаходилися варенична і кафе «Золота рибка».

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...