App Store Google Play

Нова військова частина у Дніпропетровську

12.08.2014 10:15
Нова військова частина у Дніпропетровську

В Дніпропетровській області Міністерство оборони та Дніпропетровська обласна державна адміністрація приступили до створення нової військової частини - 43-го батальйону територіальної оборони.

 

Дніпропетровщина - лідер за кількістю мобілізованих громадян у збройні сили, і за кількістю створених добровольчих батальйонів. До цього в області вже було створено три батальйони Міноборони та один батальйон МВС. Ось що розповів "Цензор.НЕТ" про нову частину її куратор - заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан:

 

«Міністерство оборони України вперше застосувало новий принцип комплектування на сорок третьому батальйону територіальної оборони. Ми пишаємося, що Дніпропетровщині знову довірена честь стати базою для організації нової військової частини. В батальйоні служитимуть тільки військовослужбовці контрактної служби. Контракт буде укладатися тільки на період проведення антитерористичної операції . Раніше, наприклад, багатьох добровольців контракт відлякував. Так, резервісти спецназу "Альфа" були зобов'язані укласти стандартний контракт на 5 років для вступу на військову службу. Тепер умови дуже гнучкі, і підійдуть багатьом патріотам. Крім того, умови контракту стануть вигіднішими. Міноборони обіцяє для рядового бійця зарплату в 2,5 тисячі гривень. Після переміщення батальйону в зону АТО, боєць отримає надбавку ще в 2,5 тисячі. А Фонд Оборони України гарантує державі додаткову надбавку в розмірі 100% від суми виплат державою. Таким чином, рядовий боєць сорок третього батальйону, який бере участь в АТО отримає десять тисяч гривень, офіцерський склад - 18-20 тисяч гривень.

 

Батальйон буде сформований за новими штатами. Вперше він отримає важке озброєння як загальновійськова частина. Передбачена наявність штатної бронетехніки, мінометів, зенітних установок, станкових кулеметів і гранатометів, снайперського взводу, протитанкових ракетних комплексів. Чисельність особового складу зросте з 423 бійців до 549. Бойові можливості нової частини будуть значно розширені.

 

Міністерство оборони запевняє, що відразу після зарахування до складу перших ста бійців, батальйон отримає всю необхідну зброю і необмежену кількість боєприпасів для  найінтенсивнішої бойової підготовки.

 

Терміни створення батальйону: на формування нам дано час до 1 вересня. На бойове злагодження - до 15 вересня.

 

Терміни жорсткі, але Дніпропетровська обласна адміністрація готова зробити все, щоб ці терміни були витримані, і батальйон був поповнений насамперед патріотами України. Але обов'язкова умова - професіоналізм.

 

Дніпропетровська облдержадміністрація вже закупила все необхідне спорядження та екіпіровку для оснащення нової частини.

 

Вітаються добровольці з бойовим досвідом, з досвідом військової служби. Дисципліна буде жорсткою. Вживання алкоголю, дискредитація військової честі, нестатутні відносини - каратимуться негайно і жорстко, по законам військового часу. Попереджаю одразу - буде важко. Ми зробимо все для того, щоб в ці стислі терміни створити повноцінну військову частину, адже всі ми розуміємо, що наші війська потребують ротації.

 

Є гостра потреба у кваліфікованому офіцерському складі, в хороших командирах з високим рівнем тактичної грамотності, з самостійним мисленням, які вміють брати ініціативу на себе, для яких головне завдання - пошук і знищення ворога.

 

Необхідні кваліфіковані кадри сержантів, військових фахівців.

 

Командири відділень і взводів

Зв'язківці

Артилерійські та авіаційні навідники.

Розвідники

Стрілки ПТРК, АГС, ПК, НСВТ

Механіки-водії, командири і оператори-навідники бойових машин

Командири і розрахунки артилерійських і мінометних батарей

Снайпери

Медики

Ремонтники

 

Що питатимуть добровольців у військкоматі?

 

1. Військово-облікова спеціальність

2. Громадянство і прописка

3. Довідка про відсутність судимості або про погашеної судимості.

4. Вік - від 20 до 50 років.

 

Запис в обласному військкоматі і в штабі Національної захисту Дніпропетровської області на 1-му поверсі ДнепрОДА.

 

Телефони Штабу:

 

056742 70 85

 

098.776 55 79

 

Ми повинні готувати кваліфіковані та дієздатні оперативні резерви для діючої армії, для найшвидшого знищення осередків опору російських найманців, і для захисту державного кордону.

 

Запрошуємо всіх патріотів, всіх військових людей, які хотіли б послужити Україні в гідному колективі справжніх воїнів, який ми сподіваємося створити».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...