App Store Google Play

Нова військова частина у Дніпропетровську

12.08.2014 10:15
Нова військова частина у Дніпропетровську

В Дніпропетровській області Міністерство оборони та Дніпропетровська обласна державна адміністрація приступили до створення нової військової частини - 43-го батальйону територіальної оборони.

 

Дніпропетровщина - лідер за кількістю мобілізованих громадян у збройні сили, і за кількістю створених добровольчих батальйонів. До цього в області вже було створено три батальйони Міноборони та один батальйон МВС. Ось що розповів "Цензор.НЕТ" про нову частину її куратор - заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан:

 

«Міністерство оборони України вперше застосувало новий принцип комплектування на сорок третьому батальйону територіальної оборони. Ми пишаємося, що Дніпропетровщині знову довірена честь стати базою для організації нової військової частини. В батальйоні служитимуть тільки військовослужбовці контрактної служби. Контракт буде укладатися тільки на період проведення антитерористичної операції . Раніше, наприклад, багатьох добровольців контракт відлякував. Так, резервісти спецназу "Альфа" були зобов'язані укласти стандартний контракт на 5 років для вступу на військову службу. Тепер умови дуже гнучкі, і підійдуть багатьом патріотам. Крім того, умови контракту стануть вигіднішими. Міноборони обіцяє для рядового бійця зарплату в 2,5 тисячі гривень. Після переміщення батальйону в зону АТО, боєць отримає надбавку ще в 2,5 тисячі. А Фонд Оборони України гарантує державі додаткову надбавку в розмірі 100% від суми виплат державою. Таким чином, рядовий боєць сорок третього батальйону, який бере участь в АТО отримає десять тисяч гривень, офіцерський склад - 18-20 тисяч гривень.

 

Батальйон буде сформований за новими штатами. Вперше він отримає важке озброєння як загальновійськова частина. Передбачена наявність штатної бронетехніки, мінометів, зенітних установок, станкових кулеметів і гранатометів, снайперського взводу, протитанкових ракетних комплексів. Чисельність особового складу зросте з 423 бійців до 549. Бойові можливості нової частини будуть значно розширені.

 

Міністерство оборони запевняє, що відразу після зарахування до складу перших ста бійців, батальйон отримає всю необхідну зброю і необмежену кількість боєприпасів для  найінтенсивнішої бойової підготовки.

 

Терміни створення батальйону: на формування нам дано час до 1 вересня. На бойове злагодження - до 15 вересня.

 

Терміни жорсткі, але Дніпропетровська обласна адміністрація готова зробити все, щоб ці терміни були витримані, і батальйон був поповнений насамперед патріотами України. Але обов'язкова умова - професіоналізм.

 

Дніпропетровська облдержадміністрація вже закупила все необхідне спорядження та екіпіровку для оснащення нової частини.

 

Вітаються добровольці з бойовим досвідом, з досвідом військової служби. Дисципліна буде жорсткою. Вживання алкоголю, дискредитація військової честі, нестатутні відносини - каратимуться негайно і жорстко, по законам військового часу. Попереджаю одразу - буде важко. Ми зробимо все для того, щоб в ці стислі терміни створити повноцінну військову частину, адже всі ми розуміємо, що наші війська потребують ротації.

 

Є гостра потреба у кваліфікованому офіцерському складі, в хороших командирах з високим рівнем тактичної грамотності, з самостійним мисленням, які вміють брати ініціативу на себе, для яких головне завдання - пошук і знищення ворога.

 

Необхідні кваліфіковані кадри сержантів, військових фахівців.

 

Командири відділень і взводів

Зв'язківці

Артилерійські та авіаційні навідники.

Розвідники

Стрілки ПТРК, АГС, ПК, НСВТ

Механіки-водії, командири і оператори-навідники бойових машин

Командири і розрахунки артилерійських і мінометних батарей

Снайпери

Медики

Ремонтники

 

Що питатимуть добровольців у військкоматі?

 

1. Військово-облікова спеціальність

2. Громадянство і прописка

3. Довідка про відсутність судимості або про погашеної судимості.

4. Вік - від 20 до 50 років.

 

Запис в обласному військкоматі і в штабі Національної захисту Дніпропетровської області на 1-му поверсі ДнепрОДА.

 

Телефони Штабу:

 

056742 70 85

 

098.776 55 79

 

Ми повинні готувати кваліфіковані та дієздатні оперативні резерви для діючої армії, для найшвидшого знищення осередків опору російських найманців, і для захисту державного кордону.

 

Запрошуємо всіх патріотів, всіх військових людей, які хотіли б послужити Україні в гідному колективі справжніх воїнів, який ми сподіваємося створити».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...