App Store Google Play

Дострокові перевибори парламенту України: амбіції Дніпродзержинська

06.08.2014 09:35
Дострокові перевибори парламенту України: амбіції Дніпродзержинська

Достроковим виборам до Верховної Ради бути, адже на то є політична воля Президента Петра Порошенка та ряду політичних сил України. Відкритим питанням залишається система, за якою обиратимуться нардепи, дата проведення виборів і, звісно, можливі кандидати на пост слуги народу. Про припущення щодо тих, хто боротиметься за роль обранців в Дніпродзержинську, далі.

Діючий народний депутат від Дніпродзержинська Костянтин Гузенко останнім часом рясно з'являється в місцевих ЗМІ в якості героя, котрий ремонтує ліфти за першим позовом, надає матеріальну допомогу тим, хто потребує та активно коментує політичну ситуацію в країні, наголошуючи на великій кількості роботи, якою займається. Очевидно, що планує і надалі займатися, тільки в якості нардепа чи міського очільника - не розповсюджується. 

Очевидно, що передвиборчу кампанію до парламенту розпочав депутат дніпродзержинської міської ради Олександр Плахотник. Змінивши клас власного автомобіля на більш бюджетний місцевий депутат демонструє активну участь у вирішенні проблем дніпродзержинців, зокрема, проблем доріг. В товаришах у Олександра Плахотника є заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Андрій Білоусов, котрого, в свою чергу, пов'язують з Олександром Вілкулом. То ж не виключно, що саме Плахотник в найближчому майбутньому стане новим «обличчям» команди Вілкула на парламентських виборах від «відродженої та переформатованої» Партії Регіонів.

Учасником передвиборчих перегонів ймовірно може стати і християнсько-демократичний союз на чолі з Олександром Черненко, виконуючого обов'язки голови Дніпропетровської партійної організації. Про з'їзд партії в серпні-вересні та активну участь у передвиборчому процесі заявив сам Олександр Черненко дніпродзержинському виданню «Кстати+».

Нещодавна сесія міської ради 30 липня перетворилась в суцільне протистояння, де Віталій Купрій, маючи підтримку громади та опозиційних депутатів, вимагав відставки мера Дніпродзержинська Станіслава Сафронова. За словами Віталія Купрія, він має вагомі докази зловживання владою діючого мера і його спільників - дніпродзержинського міського управління СБУ. Опозиційний депутат та правозахисник дніпродзержинської міської ради Віталій Купрій, скоріше, не омине можливість позмагатись у майбутніх виборчих перегонах, тільки за місце секретаря міської ради, мера чи народного депутата поки невідомо. 

Відкритим також залишається питання, хто з представників дніпродзержинської еліти очолить місцевий партійний список пропрезидентської політичної сили «Солідарність». Відкрито про наміри очолити місцевий осередок «Солідарності» заявляв Глєб Морохов.

Проте можливими кандидатами залишаються Олександр Дубінін, Дмитро Туробойський та Ігор Лісничий.

Олександр Дубінін, директор «ДнєпрАзота», має амбіції мерського крісла, котрі бачить можливим реалізувати через партійну лінію.

Дмитро Туробойський та Ігор Лісничий з часів Майдану акцентують на власній проукраїнській позиції, під час проведення АТО надають матеріальну допомогу армії та постраждалим воїнам. Ігор Лісничий депутат від фракції «Наша Україна», Дмитро Туробойський наразі безпартійний, що також може вказувати на потенційне бажання отримати членський квиток партійної сили Президента. Місцеві ЗМІ, політологи та джерела в партії розповсюджують «інсайдерські чутки», що саме Дмитро Туробойський може гідно представляти Президента і відродити «Солідарність» в Дніпродзержинську.

То ж, на найближчому пленарному тижні Верховної Ради має бути вирішена доля парламентських виборів, і старт передвиборчої кампанії підтвердить або спростує правдивість чуток.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...