App Store Google Play

Українські зірки виступають на підтримку поранених

31.07.2014 12:42
Українські зірки виступають на підтримку поранених

 У дніпропетровському військовому шпиталі з концертами на підтримку поранених військових виступили Олег Скрипка, а також Марія Яремчук та інші. Артисти завітали й до реанімаційного відділення.


Концерт був організований в рамках туру на підтримку солдатів-учасників бойових дій. Військові із задоволенням вітали артистів.


Напередодні зірки дали прес-конференцію у медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ»


Віталій Пастух, організатор цього руху, заявляє, що ідея туру почалася з думки, що кожен українець наразі займається справою, яка допомагає нашим солдатам.


«Проте крім матеріальної допомоги важлива ще допомога психологічна. У багатьох із них є відчуття того, що країна про них забула. Тож ми вирішили показати, що це зовсім не так. На наше запрошення відгукнулося багато артистів, за що їм велике спасибі. Ніяких гонорарів за цей тур вони не отримують, майже не користуються послугами гримерів, особистих водіїв та п’ятизіркових готелів. Звісно, враження, які ми отримали під час туру, неймовірні. Ті умови, в яких зараз знаходяться наші солдати, справді дуже складні», - додає Віталій Пастух.

Вже в соцмережі він подякував тим, хто матеріально допомагав в Дніпропетровську з організацією, зокрема, народному депутату України Андрію Павелку.

 

«Друзі, дякую Вам за такі теплі слова за нашу скромну місію). Тур "Підтримаємо Своє" досяг Дніпропетровська. Сьогодні ми грали та співали для наших льотчиків які кожен день виконують свою роботу в зоні АТО. Це був особливий концерт... А ще в мене чудова новина!!! З'явилися люди які підтримали нас не тільки морально). В Дніпрі нам оплатили готель стараннями Irina Mogilevskaya. Дві доби всю команду туру погудують завдяки нашим друзям Andriy Pavelko та Mariya Ionova. Щиро дякуємо Вам!!!» - написав Віталій Пастух в facebook.

 

Марія Яремчук, одна з учасниць концертного туру, вражена стійкістю солдат та їх бажанням захищати рідну землю до останнього.

 

"Деякі солдати вважають за честь, що ми виступаємо для них, - заявила Марія, - проте я хочу сказати, що насправді це честь для нас. Ті хлопці, які зараз на фронті - стійкі бійці, і насправді це дуже страшно, тому що більшість з них досить юні, а в їх очах вже відображаються зовсім не дитячі емоції".


 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...