App Store Google Play

Прихвостні Вілкула продовжують розкрадати регіон - ПС

31.07.2014 16:20
Прихвостні Вілкула продовжують розкрадати регіон - ПС

Довкола сільськогосподарського державного підприємства «Руно» (с. Затишне, Криничанського району) продовжують розгортатися події, що не мають жодного натяку на законність. Нагадаємо, що незважаючи на те, що чинний голова підприємства, Чалий С., має на руках усі відповідні документи, що закріплюють його положення (це і постанова суду АНД-району Дніпропетровська, постанови профільного міністерства, Академії Аграрних наук України, та відділу дерржвиконавчої служби Печерського райуправління юстиції), колишнє керівництво підприємства, у особі Середи Ю., що є ставлеником Вілкула, спираючись на місцевих «регіоналів» та коммуністів, не пускає на территорію підприємства нового голову.

Ще 15-го липня, активісти Правого Сектору, прибувши на підприємство аби проконтролювати вступ нового директора на посаду пересвідчилися, що колишній керівник «Руна», його юрист Одинцов. О. співробітники УДСО при ГУ МВС у Дніпропетровській області рішуче не збираються пускати на територію підприємства нове керівництво, незважаючи на пред’явлені офіційні документи. Все це відбувалося при повній бездіяльності працівників Криничанського РВ МВС.

Більш того, відчуваючи, що «запахло смаженим», прямо на очах міліціянтів територію підприємства покинула колона вантажівок із зерном у невідомому напрямку. Лише при втручанні активістів Правого Сектору частину колони вдалося заблокувати, а вантаж лишити на підприємстві.

Наступного дня, Чаплина С.С. звону не допустили на своє робоче місце, огородившись від його законних прав кількома десятками невідомих осіб та сільскогоспорарською технікою. Абсурд поглибився коли на територію підприємства прибув невідомий чоловік на «Тойота Прадо» АЕ2022ВА та оголосив що він приїхав з Києва та зачитав наказ Національної Академії Наук України, що відправляв Середу Ю. у відпустку, а його обов’язки покладав на його юриста. Як з’ясувалося потім невідомий чоловік не мав жодного стосунку ні до НАНУ, ні до ДП «Руно», а виявився громадянином Валентином Савченко, більш відомим у кримінальному середовищі під прізвиськом Сава.

Натомість по телефону з НАНУ була отримана інформація, що ніяких наказів по ДП «Руно» НАНУ не видавала та не відправляла у Криничанський район когось зі своїх представників. Таким чином, клан Вілкула вдався у відстоювані своїх інтересів уже кримінальні елементи.

У зв’язку з чим партія Правий Сектор у особі члена Проводу партії Андрія Денисенка офіційно звернулася до прокурора Дніпропетровської області Федика Р.Р із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...