App Store Google Play

Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

30.07.2014 11:48
Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав у Дніпропетровську воєнний госпіталь, міські лікарні №16 та №7, станцію швидкої меддопомоги, дитячу клінічну лікарню №3 імені професора Руднєва, обласну лікарню імені Мечникова та медичну академію. Для себе відзначив чотири позитивних моменти у роботі цих установ. Враженнями поділився з журналістами під час прес-конференції.

 

На Дніпропетровщині Міністра приємно вразила тісна співпраця військової і цивільної медицини, а саме воєнного госпіталю і обласної лікарні імені Мечникова.

 

«Абсолютно налагоджений механізм взаємодії між лікувальними установами. Медики працюють на найвищому рівні», – наголосив Олег Мусій.

 

Також Міністр охорони здоров’я України розповів про цінний досвід Дніпропетровщини у започаткуванні державно-приватного партнерства, зокрема відкриття в місті сучасного діалізного центру.

 

«Дороговартісні діалізні апарати надані у лікарню на безоплатній основі. Це суттєвий внесок європейських колег у цілу систему охорони здоров’я. Велика подяка дніпропетровській владі за те, що вони зуміли налагодити це партнерство у себе в регіоні», – зазначив Олег Мусій.

 

Також Міністр розповів про те, що під час відвідування диспетчерської служби він ознайомився з сучасними технологіями, впровадженими місцевими розробниками.

 

«Ці технології використовуються для покращення роботи служби швидкої медичної допомоги. Проте їх розробка у 5 разів дешевша, ніж західні аналоги», – сказав він.

 

Також Олег Мусій додав, що досвід Дніпропетровщини у цьому питанні буде детально вивчений та впроваджений на території всієї країни.

 

Вразила Міністра охорони здоров’я України і велика кількість студентів, бажаючих отримати професію медика.

 

«Приємно, що є люди, які йдуть у медицину за покликанням, не дивлячись навіть на невелику зарплатню. Тому той факт, що на одне державне місце в Медичній академії претендує 220 молодих людей, мене приємно вразив», – сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...