App Store Google Play

У Кривому Розі Партія регіонів хоче очолити «Батьківщину»

29.07.2014 12:42
У Кривому Розі Партія регіонів хоче очолити «Батьківщину»

Майбутні дострокові парламентські вибори в Україні активізують внутрішньопартійні процеси в Дніпропетровській області. Партія регіонів, яка позбулася монопольного політичного панування, намагається шляхом різних комбінацій забезпечити контроль над своїми політичними конкурентами, або ж мінімізувати їх можливий вплив на процеси. Про це повідомляє видання "Главное".

Джерела в Дніпропетровській обласній Партії регіонів підтверджують, що дано категоричну негласну вказівку очолити Криворізьку міську партійну організацію ВО «Батьківщина». Не так давно позбулася свого поста керівника міської партії Юлії Тимошенко депутат Криворізької міськради Віра Вернигор, тому було вирішено замінити її людиною, підконтрольною регіоналам.

Напередодні стратегічно важливих дострокових виборів для обласних регіоналів Кривий Ріг залишається одним з небагатьох ключових форпостів, в якому є реальні шанси на перемогу, тим більше що в одному з цих округів збирається обиратися особисто Олександр Вілкул.

Вже в ці дні проходить узгодження в центральному штабі БЮТ кандидатури на пост криворізьких «батьківщинців» відомої в Кривому Розі Ольги Бабенко, яка є співзасновником будівельної фірми ТОВ «Крост». Крім того, вона є ще й співвласницею іншої фірми з схожою назвою - ТОВ "СК Крост" - разом зі Світланою Боровською. Боровська, в свою чергу, є бізнес-партнером по фірмі "Дор" Валентини Темник (дружини Геннадія Темника, екс-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, близького друга Олександра Вілкула).

Фірми "Крост" і "СК Крост" почали вигравати тендери в 2011 р., після обрання Юрія Вілкула (батька Олександра Вілкула) мером Кривого Рогу. За цей час перша фірма отримала замовлень на 42,59 млн. грн., друга лише одне – на 0,87 млн. грн. У тому числі фірма "Крост" отримала з міського бюджету Кривого Рогу 3,76 млн. грн. на будівництво павільйону "Квітковий годинник", представленого в якості подарунка місту від компанії "Метінвест" Ріната Ахметова. І це лише кілька прикладів.

Видання «Інсайдер» свого часу склало інфографіку, що наочно демонструє зв'язок сім'ї Бабенко з Олександром Вілкулом.

 

У Дніпропетровській обласній організації партії «Батьківщина» призначення Ольги Бабенко лобіює, як не дивно, екс-народний депутат Олександр Рябека, який в останні роки зумів значною мірою посилити свій вплив на Антоніну Ульяхіну. Останнім часом між ним і екс-нардепом Михайлом Соколовим розгорнулася прихована боротьба. За наявною інформацією, саме Михайло Соколов має стати начальником обласного виборчого штабу, що явно не влаштовує Олександра Рябеку, який навесні цього року не зміг забезпечити призначення свого протеже на пост Дніпропетровської міської «Батьківщини», поступившись цією квотою екс-нардепу Гарегіну Арутюнову. Останній, в свою чергу, призначив на цю посаду депутата міської ради Едуарда Багдасаряна. Тепер Олександр Рябека поспішає оперативно вирішити питання з Ольгою Бабенко, яка, як уже відомо, повністю залежить від Партії регіонів.

Антоніна Ульяхіна також з певних причин не бачить нічого поганого в тому, що напередодні парламентських виборів «Батьківщину» у Кривому Розі очолить кандидатура регіоналів. Не виключено, що є певні домовленості між «Батьківщиною» і ПР з далекосяжними наслідками, а інакше такі призначення пояснити вкрай важко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...