App Store Google Play

Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

26.07.2014 10:30
Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

Наразі департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації веде переговори з латвійською стороною. Найближчим часом вони мають вирішити, в яку саме лікарню та в які строки направлять військових.

 

17 липня відбувся візит до Дніпропетровщини Міністра закордонних справ Латвійської Республіки Едгарса Рінкевічса. Під час нього Міністр заявив, що Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО.

 

Наразі посольство Латвійської Республіки в Україні вже звернулося до Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням визначити постраждалих, яким необхідна допомога, та надати інформацію про них.

 

«Посилаючись на досягнуті домовленості, інформую, що наша сторона готова прийняти на лікування в одну з лікарень Латвії 2 поранені особи», - йдеться у листі надзвичайного та повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе. 

 

В. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський повідомив, що вже визначено військових, які поїдуть лікуватися до Латвії.

 

«Ці хлопці наразі знаходяться в лікарні ім. Мечникова. Обидва мають дуже важкі травми: поранення, переломи, порушення функцій органів. У Дніпропетровську вони вже перенесли операції та отримують всю необхідну медичну допомогу, - зазначив він. -  Ми сподіваємося, що латвійські лікарі допоможуть колегам з України та спільними зусиллями вони зможуть повернути хлопців до максимально повноцінного життя. Крім того, тамошні клініки мають більше можливостей для залучення до лікування європейських спеціалістів».  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...