App Store Google Play

400 бронежилетів придбані клієнтами Приватбанку передані бійцям Дніпро-1

26.07.2014 11:30
400 бронежилетів придбані клієнтами Приватбанку передані бійцям Дніпро-1

На початку червня стартувала акція по збору коштів на підтримку армії в банкоматах Приватбанку. У цій акції взяли участь більше 20 тисяч жителів регіону. На сьогодні вже зібрано 1 млн грн. У результаті опитування клієнтів Приватбанку було вирішено направити всі кошти, зібрані в ході громадської ініціативи, на закупівлю і поставку армійським частинам сучасних бронежилетів. Наразі вже придбано та передано 400 бронежилетів 4-го класу батальйону «Дніпро-1».

 

Бронежилети, які придбані на зібрані кошти, виготовлені у Дніпропетровську. Один бронежилет коштує близько 2 тис грн.

 

«Практично кожен клієнт Приватбанку зіткався в банкоматі з пропозицією благодійності. Через цей сервіс ми збираємо пожертви і для придбання амуніції бійцям в зоні АТО. Ця акція тривала трохи більше місяця і ще триватиме до 1 вересня, як мінімум. Наразі вже зібрано 1 млн грн. Середній внесок складає близько 50 грн. Це означає, що близько 20 тис осіб зробили пожертвування. І я впевнений, що ця кількість ще подвоїться, а то і потроїться», - зазначив генеральний заступник голови правління Приватбанку Юрій Пікуш.

 

Заступник командира батальйону «Дніпро-1» Максим Дубовський, який прийняв бронежилети, придбані на кошти жителів Дніпропетровщини, подякував організаторам та кожному благодійнику.

 

 «Дякую ініціативній групі організаторів, всім, хто здав кошти на купівлю бронежилетів. Зараз завдяки небайдужим громадянам України нестача бронежилетів зведена нанівець», - зазначив Максим Дубовський.

 

Він розповів, що бронежилети 4-го класу витримують постріли зі зброї калібру 5,45 мм і 7,62 мм. Це дозволить забезпечити більшу життєздатність наших воїнів.

 

«Бронежилет має величезну роль у захисті життів кожного бійця. Основне місце попадання кулі – це корпус, а бронежилет захищає від попадання простого патрона», - сказав Максим Дубовський.

 

Заступник командира додав, що кожна партія бронежилетів перед тим, як потрапити до воїнів, обов’язково відстрілюється на полігоні, перевіряється на відповідність до сертифікату партії.

 

Начальник відділу забезпечення Дніпропетровського обласного військового комісаріату Олександр Вольніков повідомив, що зважаючи на вагу, екіпіровку та на необхідні елементи, які знаходяться на бронежилетах, це амуніція високої якості.

 

Чим легше і зручніше бронежилет, тим він кращий. Це той продукт, який потрібен бійцям. На сьогодні наші батальйони забезпечені бронежилетами на 100%. Завдяки ОДА наші батальйони почуваються впевнено», - наголосив Олександр Вольніков.

 

Підтримати ініціативу банку і його клієнтів можна в будь-якому банкоматі ПриватБанку, акція діє до 1 вересня. Перерахувати кошти на броню для українських воїнів можна за допомогою спеціальної заставки, або через спеціальне меню "Благодійність". Також кошти на закупівлю бронежилетів для наших воїнів можна перерахувати на спеціальний рахунок:

- Рахунок для перерахування коштів 26001060358954,

- МФО 305299,

- ОКПО 37806835

- Призначення платежу: Фінансова допомога на безповоротній основі для програми "Захисникам надійний захист" від ПІБ, ІПН.

Мінімальна сума благодійних внесків не обмежена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...