App Store Google Play

«Гарний настрій – запорука миру»

25.07.2014 11:48
«Гарний настрій – запорука миру»

26 та 27 липня у рамках програми «Гарний настрій - запорука миру» для гостей та жителів Дніпропетровщини пройдуть цікаві та корисні заходи. Цими вихідними можна буде відвідати мистецькі акції, позайматися спортом або взяти участь у тематичному майстер-класі.
Зокрема, у Дніпропетровську 26 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю "Славутич"

У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме благодійне заняття «Йога», виставка асоціації творчих майстрів ужиткового мистецтва та рукоділля, концертна програма фольклорного ансамблю «Горлиця» та ансамблю української пісні «Криниці», читання казок для найменших відвідувачів парку «Казочка для малечі».

Пізнавальні програми для дітей та дорослих представить Дніпропетровський планетарій - «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Енциклопедія космосу», «Імперія Сонця», «За гранню видимого світу».

На бульварі біля приміщення Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Кирила та Мефодія відбудеться акція «Мир починається з посмішки», працюватиме виставка «Цікаві надходження», яка запропонує переглянути книги авторів, що стали лауреатами літературних премій.

Біля ТК «Пассаж» проходитимуть інтерактивні програми для дітей, сальсотека, майстер-класи з аргентинського танго
27 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка проходитиме концертна програма працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»
У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме концертна програма творчих колективів будинку культури «Північний» та читання казок для найменших відвідувачів парку.
Дніпропетровський планетарій представить програми «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Небесний годинник», «Темна матерія: питання без відповіді».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...