App Store Google Play

У центрі Дніпропетровська призупинено незаконне будівництво

24.07.2014 20:54
У центрі Дніпропетровська призупинено незаконне будівництво

У ході 53-й сесії міської ради Дніпропетровська керівник фракції ВО «Демократи» Каміль Примаков заявив про те, що у дворі будинку № 8-а по вул. Шаумяна у Дніпропетровську ведеться будівництво багатоповерхового будинку, реалізоване з численними порушеннями.

 

У четвер, 24 липня, для ознайомлення з умовами ведення будівництва відбулося виїзне засідання депутатської комісії із земельних питань та архітектури за участю керівництва департаменту корпоративних прав та земельних ресурсів, ініційоване Камілем Примаковим.

 

Каміль Примаков розповів, що наразі вже отримані відповіді від компетентних органів щодо незаконності будівництва. За його словами, раніше забудовник приватизував багатоквартирний будинок, що знаходився на місці будівельного майданчика, а землевідведення він намагався узаконити через рішення сесії міської ради.

 

«На різні депутатські запити і ДАБК, і прокуратура, відповіли, що ніяких правовстановлюючих документів немає і дозволу на будівництво не давалося. Забудовник неодноразово намагався на сесії міської ради вирішити питання про землевідведення, але ці питання нам вдавалося знімати з порядку денного. На сьогоднішній день тут знаходиться двоповерховий житловий будинок, який є історико-культурною спадщиною, а за фактом тут нічого немає і давно знесено. Забудовник намагається відвести землю по фактичному розташуванню нерухомого майна під неіснуюче домоволодіння. Це пряме порушення законодавства. Ми звернулися до правоохоронних органів, органів прокуратури з тим, щоб дана справа була розслідувана, а винні понесли відповідальність. Ніякого будівництва багатоповерхового будинку тут бути не може через густу забудову", - сказав Каміль Примаков.

 

За словами мешканців прилеглих будинків, історія незаконного будівництва триває з 2007 року, коли навколо двоповерхового багатоквартирного будинку, який був приватизований, з'явився паркан. З лютого 2014 були розпочаті будівельні роботи, що поступово розширювалися, захоплюючи під себе нові території двору.

 

«Було витрачено багато часу для того, аби узаконити будівництво, тому що ніяких інформаційних щитів немає. Був вивезений великий обсяг землі, захоплена ділянка двору, на якому розташований дитячий майданчик, спиляно близько 15 дерев. Завдяки депутатам, зокрема - Камілю Примакову, на даний момент будівництво призупинено. Ми робили запити в ДАБК, міськвиконком, прокуратуру. Скрізь ми отримали відповіді про те, що будівництво незаконне.  Прокуратура веде слідство, а в міліції відкрито відповідне кримінальне провадження», - розповів член ініціативної групи Станіслав Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...