App Store Google Play

На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

21.07.2014 12:34
На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

Поки в когось війна, інші намагаються підзаробити на військових іграх. У водоохоронній смузі Дніпра невідомі вирубують дерева і розпочали будівництво стадіону для гри в пейнтбол.

 

Про початок будівництва мешканці вулиці Малиновського дізналися в черговий вихідних, коли гуляючи з дітьми набережною, побачили, як в районі будинку №60 (неподалік монумента авіаторам) невідомі хлопці вирубують зелені насадження.

 

За словами робітників, які представилися безробітними вільними найманцями із Запоріжжя, вони розчищають місце під стадіон для гри в пейнтбол.

 

За 19 і 20 липня робітники, які приїхали на автобусі без номерних знаків, встигли розчистити площу у майже 3000 кв. метрів. Зранку 21 липня приїхала вантажівка з краном, які вивантажили кілька бетонних блоків. При цьому всі вільні ділянки грунту засипані гербіцидом, аби унеможливити відновлення рослинності.

 

Місцеві мешканці, які почали бити на сполох, викликали мілцію. Співробітники АНД РВ ДМУ МВС виїхали на місце, поспілкувалися з людиною, яка представилася «хазяїном ділянки», прийняли у мешканців заяву та пообіцяли розпочати провадження.

 

Тим часом мешканці створили ініціативну групу і пишуть звернення до районної та міської влади, а також в прокуратуру. Втім, невідомих будівельників ані міліція, ані прокуратура не лякає – вони стверджують, що мають всі дозволи «від самих головних людей».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...