App Store Google Play

Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею

19.07.2014 10:45
Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею
Як передає Дніпропетровська облдержадміністрація, про свій намір укласти угоду з Республікою Польща Дніпропетровська область повідомила ще на початку червня після офіційного візиту обласної делегації в сусідню країну.

"Польський досвід реформування освітньої системи є зручним для вивчення. І це не тільки наша думка. На цьому також робив акцент директор Британської ради в Україні Мартін Даул під час свого офіційного візиту до Дніпропетровської області.

У сьогоднішньому меморандумі задекларовані також результати нашого попереднього співробітництва з Польською Республікою, які ми втілювали протягом двох років", - зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Демчик також повідомив, що найближчими кроками після підписання угоди стане укладення ще ряду домовленостей. Зокрема, це стосуватиметься обміну учнями між Дніпропетровською областю та Польщею.

У перелік обласних шкіл увійдуть 4 навчальних заклади. Це дві Дніпропетровські школи і по одній у Новомосковську та Кривому Розі. У програму будуть залучати переважно старшокласників.

Крім того, планується обмін викладачами між вузами регіону та Республіки Польща.

Також окремим пунктом співпраці Дніпропетровської області та Польщі є активізація роботи з молоддю Дніпропетровщини. За умовами документа, буде пропонуватися брати участь в освітніх програмах ЄС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...