App Store Google Play

«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

17.07.2014 17:34
«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

«Немає Східної України, немає Південного Сходу України, немає Новоросії. У дійсності весь кошмар відбувається у Донецькій та Луганській областях. Україна − єдина», - сказав заступник губернатора Борис Філатов під час зустрічі з Міністром закордонних справ Латвії та Міністром закордонних справ Ісландії.

 

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс зазначив, що Латвія всебічно підтримує Україну у цій непростій ситуації та висловив впевненість, що фаза активної кризи в нашій країні найближчим часом завершиться.

 

«Територіальна цілісність України – це питання №1. Ми підтримуємо ті кроки, які робить ваш Уряд у цьому напрямі. Мета нашого візиту – зрозуміти, як ми будемо в подальшому розвивати співпрацю між Європейським Союзом та Україною, Латвією та Україною. Ми готові співпрацювати і з Урядом України, і з регіонами», - додав він.

 

Едгарс Рінкевічс також наголосив, що вражений тією програмою, яку реалізує керівництво Дніпропетровської області. Зокрема, мова йде про підтримку порядку, стабілізацію ситуації та допомогу людям, які в силу обставин були вимушені покинут свої домівки та знаходяться зараз на Дніпропетровщині.

 

«Нам презентували не лише антикризові міри, а й заходи, які у майбутньому розвиватимуть область», - сказав Міністр закордонних справ Латвії.

Реформи, які відбуваються в Україні, підтримує і керівництво Ісландії.

 

«Для нас дуже важливий період реформ, який починає здійснювати Уряд вашої держави. Для нас також є дуже важливим той факт, що ваш Уряд запевнив нас у тому, що для встановлення миру та спокою в Україні робиться усе можливе», - сказав Міністр закордонних справ Ісландії Гунара Брагі Свейнсcон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...