App Store Google Play

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

17.07.2014 15:21
Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони проведення антитерористичної операції, а також надати матеріальну допомогу.

Про це в четвер повідомив Інтерфакс.

"Під час подій лютого і березня в Україні Латвія надавала можливість лікування постраждалим. Таку ж медичну допомогу Латвія готова надавати потерпілим у зоні АТО. Ми готові допомагати речами: ліжками, ковдрами, подушками", - сказав на прес-конференції у Дніпропетровську міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс.

Він також нагадав, що Євросоюз ухвалив рішення про виділення 11 млрд євро на допомогу Україні. Вона пов'язана з проведенням реформ в Україні для подальшої інтеграції з ЄС. Також Європейський Союз вже дозволив ввезення на безмитній основі українських товарів, які відповідають європейським стандартам.

"Найголовніше - допомогти українській економіці, підприємцям, які хочуть вийти на європейський ринок. Потрібно краще підготуватися, щоб ваші товари стали більш конкурентоспроможними. Ми працюватимемо в цьому напрямку в тісному контакті з українською владою", - зазначив Рінкевичс.

У четвер Дніпропетровськ з офіційним візитом відвідали міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс і міністр закордонних справ Республіки Ісландія Гуннар Бразі Свейнссон. Під час офіційного візиту делегація зустрілася із заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Борисом Філатовим.

Також політики ознайомилися з роботою Координаційного центру допомоги переселенцям з Криму і східних регіонів України, відвідали завод "Інтерпайп-Сталь" і єврейський культурний центр "Менора".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...