App Store Google Play

Дніпропетровський приватний музей заробив 37,5 тис для української армії

12.07.2014 12:59
Дніпропетровський приватний музей заробив 37,5 тис для української армії

Колекціонер Олег Наумов, засновник Музею українського живопису, вирішив продати частину власної колекції та виручені гроші передати на потреби української армії — ліки та засоби індивідуального захисту.

Виставка-продаж тривала до 11 липня і завершилася аукціоном «Мир тобі, Україно!»

Картини, що їх придбали до початку аукціону, в торгах участі не брали, хоча деякі власники висловили побажання залишити їх у музеї до кінця акції.

На торги виставили роботи відомих живописців 20-21 століття, більшість із яких були чи є повязані з Дніпропетропетровськом: Басова, Павленка, Шустермана, Захарова, Жугана, Євдущенка, Афанасьєва,  Кокіна, Кубліка та інших. Загалом — 30 лотів.  Аукціон провів Народний артист України, відомий конферансьє Іван Шепелєв у супроводі мистецтвознавця Сергія Несмачного. Він підтвердив, що всі виставлені на торги роботи мають колекційну цінність.

Долучився до акції і 9 канал — придбав картину Романа Шустермана (1927 -2001) «Сосни».

«Армії потрібна допомога, а 9 каналу потрібна гарна картина в інтер’єр. Музей українського мистецтва запропонував класну ідею, і тепер у нас є картина, а в армії — гроші на щось дуже необхідне. Все просто. Благодійність — у традиціях «дев`ятки», ми можемо і повинні її собі дозволяти. Чому саме ця картина? Дуже милий пейзаж, такий український — гори, сосни… Можливо це Карпати? І біографія художника мене зацікавила також»,  - сказала генеральний директор 9 телеканалу Ольга Владимирова.

У присутності всіх співорганізаторів виставки-продажу ( СИБО — Содружество Искусств, Центр допомоги військом та пораненим і Музей українського мистецтва) закоркований ящик з грошма відкрили та перерахували зароблене. Спільно вирішили віддати їх на допомогу пораненим бійцям, які прибули із зони АТО. Кошта передали представникові Центра допомоги військовим і пораненим. На всю суму придбають медикаменти для поранених в тому числі і тяжких, яких 11 липня доставили до Дніпропетрвоської обласної лікарні імені Мечникова.

Натепер акцію завершено. Між тим, незабаром музейники запропонують іншу благодійну акцію, за участі сучасних митців Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...