App Store Google Play

Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

11.07.2014 14:44
Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

Багатьом добровольчим батальйонам, які воюють на Донбасі, не вистачає зброї. У Міноборони заявляють, що передання озброєнь не належить до їхньої компетенції.

Міністерство оборони України затягує питання з переданням озброєнь добровольчим батальйонам Міністерства внутрішніх справ. Про це ZN.UA повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

"Місяць тому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков офіційно звернувся до Міністерства оборони з проханням передати згідно зі специфікацією зброю для добровольчих батальйонів. Серед них автомати, автоматичні гранатомети, кулемети тощо", - повідомив Корбан.

Разом з тим, за його словами, вже місяць як батальйони цю зброю не можуть отримати.

"Спочатку вже новий міністр оборони Валерій Гелетей віджартовувався, мовляв, давайте поміняємося за бартером - ви нам каски і бронежилети, які ми і закупили для добровольчих батальйонів, а ми вам за це передамо зброю. Я не розумію такого підходу, Війна не час для торжищ. З чим нашим солдатам йти в бій? З лопатами?

Чи хтось воліє, щоб вони взагалі не йшли в бій, не воювали? Чи не зрадництво це?", - зауважив чиновник.

Він нагадав, що нещодавно було створено батальйон "Шахтар", що складається з 200 осіб: "Але зброї немає. Її не вистачає батальйонам "Київ-1", "Азов" і багатьом іншим".

Корбан поінформував, що губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський намагався прискорити питання офіційної передачі зброї Міністерству внутрішніх справ від Міноборони, на що отримав відповідь Гелетея, що це не компетенція міністра оборони і рада домовлятиметься з цього приводу особисто з президентом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...