App Store Google Play

Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

10.07.2014 11:11
Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

ДП «Донецька залізниця» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на ремонт колійних машин за 22,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року мають здійснити капремонт машини ВПР-02М (виправлювально-подбивочно-рихтувальна), модернізувати одну ВПР-02М й шість СМ-2 (снігоприбиральна), також запланований середній ремонт колійної машини RM-80.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер висловлюється проти війни на Донбасі.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» по усіх лотах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що належить Мінінфрастркутури. Це ж підприємство було єдиним конкурентом на весняному тендері «Придніпровської залізниці», коли «Трансмаш» отримав підряд на 11 мільйонів. Воно ж було конкурентом «Трансмашу» й на всіх минулорічних торгах.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...