App Store Google Play

Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

09.07.2014 19:23
Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

Актори Дніпропетровського театру імені Горького зіграли благодійну виставу на користь української армії. 

Збирали гроші на допомогу 9-тій роті 25-тої повітряно-десантної бригади, в якій служать наші земляки. Зараз бригада дислокується в зоні АТО, і поки не всі солдати мають засоби індивідуального захисту, вони залишаються вразливими для ворожих куль. Тепер гроші є і волонтери перед вибором — що саме придбати.

На будівлі театру немає афіш, колектив у відпустці, каси не працюють, квитків не продають, а вервечка до глядацької зали не припиняється годину до початку вистави.

На вході людей зустрічають дівчата з прозорими коробками. До написів “збір коштів” мало хто придивляється: більшість у курсі, що вистава благодійна. Таким робом театр вирішив долучитися до зміцнення української армії.

 Виставу для доброї справи обрали безпомилково: “Слишком женатый таксист» — для театру не лише хітовий, а і щасливий: завжди аншлаг, і перевірку благодійністю пройшов.

 Комедія ситуацій “Надто жонатий таксист” робить ім’я багатьом театрам світу. Прем’єра відбулась у Лондоні, в 1983-му, а в першій виставі у Нью-Йорку роль головного героя, таксиста-двожонця Джона Сміта, зіграв сам автор, Рей Куні. У Дніпропетровському театрі з нею чудово порається Арсен Босенко. Графік роботи таксиста і хитромудрий розрахунок дозволяє Джону жити на два будинки та задовольняти по черзі двох місіс Сміт. За три роки подвійного життя закохані Мері та Барбара і гадки не мали про наявність суперниці.

Сміх у залі не вщухає, гумор подовжує життя глядачів, які своїми внесками допомагають зберігати життя солдат на передовій. Група відповідальних волонтерів з самого початку війни опікується долею 9 роти, і за кожну копійку неодмінно відкрито звітують. Вистава зібрала 15 тисяч 100 гривень і 10 копійок. У залі 570 місць, таким чином перегляд коштував у середньому 26 гривень. Але хтось міг віддати 200, а хтось і лише одну.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...