App Store Google Play

Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

07.07.2014 19:44
Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

Угода про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою, домовленості про розробку спільних проектів Південмашу та «Електрону», розвиток туристичних маршрутів Львів-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Львів. Всі ці питання були обговорені під час робочого візиту Львівського міського голови Андрія Садового до Дніпропетровської області.

 

«Сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це вісь України, це хребет, який є дуже сильним. Якщо ми будемо разом, то ми відвоюємо нашу державу та будемо нею гордитися. Для цього потрібно, щоб ми були разом, щоб ми спілкувалися. Якщо ми будемо разом, якщо ми будемо єдині, нам ніхто не зможе зробити ніякої біди. Ми всі у Львові дуже горді за Дніпропетровськ, за ту принципову позицію, яку ви зайняли, за тверду українську позицію. І сьогодні два великих центри Дніпропетровськ і Львів – разом», - зазначив Андрій Садовий.

 

Приїхавши до Дніпропетровщини першим рейсом «Дніпроавіа» Львів – Дніпропетровськ, Андрій Садовий зустрівся з туристичними операторами Дніпропетровська, відвідав Південний машинобудівний завод, а також Національний гірничий університет.

 

«Ми просто повинні мати людський контакт. Сьогодні вже є пряме авіаційне сполучення. І можна менше ніж за 2 години долетіти з Дніпропетровська до Львова, 2-3 дні погуляти, можна випити хорошої кави, поспілкуватися з хорошими людьми і повернутися назад», - зазначив Андрій Садовий.

 

Він додав, що між виробниками Львова і Дніпропетровська налагоджена непогана співпраця. Спільно підприємства Львова та Дніпропетровська мають повністю всі комплектуючі для виробництва сільськогосподарської та транспортної техніки.

 

«Керівництво львівського «Електрону» сьогодні вело перемовини з керівництвом Південмашу, який випускає і комунальну лінію техніки. Тут є велика можливість для співпраці», - наголосив Андрій Садовий.

 

Також було підписано угоду про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою.

 

«На сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це великі наукові, культурні центри. Львівська політехніка та Дніпропетровський гірничий – це два великі технічні університети, вони повинні ще тісніше співпрацювати. Тому що нам важливо мати хороших фахівців», - зазначив Андрій Садовий.

 

У рамках візиту мера Львова на Дніпропетровщину також пройшла зустріч туристичних операторів та івент-агенцій нашої області з представниками львівської Агенції з підготовки подій. Вони обговорили можливості співробітництва у галузі ділового туризму. Презентація можливостей конференц-туризму Львова відбулась у Львівській майстерні шоколаду. За чашечкою кави обговорювались подальші кроки у двосторонній співпраці, а саме проведення наукових, бізнес та корпоративних заходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...