App Store Google Play

ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

07.07.2014 13:51
ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

У період з 7 по 16 липня на території Дніпропетровської області Державтоінспекція спільно із іншими службами ОВС проводить загальнодержавну оперативно-профілактичну операцію "Автомобіль". Про це повідомив відділ профілактичної роботи УДАІ в Дніпропетровській області.

Дані заходи проводяться з метою викриття та документування фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення викрадених та таких, що знаходяться в розшуку, або перебувають на території України з порушенням митного законодавства, місць ймовірного відстою та збуту таких транспортних засобів.

Працівниками Державтоінспекції спільно з іншими підрозділами ОВС будуть проводитися обстеження та перевірка автостоянок, місць розукомплектування транспортних засобів, гаражів колективного та індивідуального користування, станцій технічного обслуговування, державних і приватних майстерень, осіб, які займаються ремонтом автомобілів тощо.

Під час заходів здійснюється перевірка відповідності номерів автомототранспорту, його основних вузлів та агрегатів з номерами у реєстраційних документах. Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів, які постійно, або тимчасово не обліковані у Центрах ДАІ.

В зв'язку з проведенням вказаних заходів керівництво управління Державтоінспекції Дніпропетровської області просить громадян із зрозумінням поставитись до роботи правоохоронців та надавати інформацію та необхідну документацію на їх вимогу.

Якщо вам відомі факти правопорушень, просимо інформувати ОВС за номером "102" або надавати інформацію зручним для вас способом до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...