App Store Google Play

Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

07.07.2014 19:17
Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

Підписаний Президентом України Петром Порошенко закон щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» дозволить відновити роботи з будівництва метро в Дніпропетровську. Таку думку висловив народний депутат України Андрій Павелко в коментарі.

 

«Прийняття змін Верховною Радою до Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік», щодо завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську, і підписання його Президентом дозволить зрушити з мертвої точки будівництво метро в Дніпропетровську. Адже в 2013 році через відсутність коштів не побудовано жодного метра дніпропетровського метро, а «підземка» у Дніпропетровську гостро необхідна, аби розвантажити центр міста від автотранспорту і перенаправити потік пасажирів», - зазначив Андрій Павелко.

 

Він зазначив, що розвиток екологічно чистого виду міського транспорту дуже важливий для промислового Дніпропетровська. А враховуючи нинішню ситуацію з енергоресурсами, переваги метрополітену перед міським автотранспортом очевидні.

 

За словами народного депутата, використовуючи будь-яку можливість для економії енергоресурсів, Україна в змозі стати енергетично незалежною, про що неодноразово заявляв Президент Петро Порошенко.

 

Нагадаємо, Президент України підписав закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ».

 

17 червня Верховна Рада підтримала закон № 1509-VII про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ». За прийняття закону проголосувало 246 народних депутатів України.

 

Згідно з цим законом комунальне підприємство «Дніпропетровський метрополітен» звільняється від зобов'язання перед державою з відшкодування витрат державного бюджету.

 

Як раніше повідомлялося, Кабмін визнав доцільним кредит на метро від Європейського інвестиційного банку в розмірі 152 млн. євро під держгарантії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...