App Store Google Play

Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

04.07.2014 09:46
Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

Правоохоронними органами пред’явлено підозру у вчинені злочину заступнику мера міста Дніпродзержинська – головному архітектору Юрію Бєлобородову за статтею 366 КК України.

Про це нашу редакцію повідомив радник Дніпропетровської ОДА з питань правоохоронних органів та боротьби з корупцією, голова депутатської Комісії по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м.Дніпродзержинську Віталій Купрій.

За словами Віталія, ще весною цього року прокуратура провела перевірку законності виділення земельних ділянок під будівництво елітних гаражів, які знаходяться в центрі м.Дніпродзержинська по вулиці Москворецькій. Правоохоронці встановили, що саме Юрій Бєлобородов розробив та втілив в життя злочинну схему безкоштовного виділення земель громади для підставних осіб, зокрема підробивши клопотання пенсіонерів та надавши по ним позитивні висновки управління архітектури та містобудування міськради.

Віталій Купрій заявив, що, насправді, кінцевими власниками земельних ділянок стали високопосадовці органів місцевого самоврядування, серед яких згадується прізвище голови Заводської районної у м.Дніпродзержинську ради, члена Партії регіонів, Володимира Пеліпаса. Проект відведення земельних ділянок був протиправно узгоджений керівником місцевого відділу Держземагентства Юрієм Олексієнко, який був призначений на свою посаду за сприяння екс-губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула.

«Дуже добре, що чиновники такого рівня притягуються до відповідальності за вчинені злочини, але мене турбує той факт, що після пред’явлення підозри у вчинені злочину всупереч вимогам статті 22 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» заступник мера не був відсторонений з займаної посади до розгляду справи в суді», - говорить Віталій. Чиновник продовжує отримувати заробітну плату з міського бюджету та має можливість зашкодити об’єктивному слідству.

Віталій Купрій направив в прокуратуру Дніпропетровської області звернення з вимогою встановити законність під час проведення слідства у вищезазначеній справі та до вирішення справи в суді відсторонити від виконання своїх обов’язків чиновника, який підозрюється у вчиненні злочину, що наніс суттєву шкоду інтересам територіальної громади.
 

Дндз-інфо 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...